Teme i dileme

Sexy
Pričajmo o seksu! Muče vas neki problemi u spavaćoj sobi? Erektilna disfunkcija? Manjak seksualnih odnosa? Ne sramite se, pitajte

Top 200 Contributor
2 Odgovora
analiticar (Gost) objavljeno na 14.11.2011 19:29
Dakle,hodam sa curom gotovo 5 godina i imam savrsenu vezu.Seksamo se svaki dan,doslovno i veoma me privlaci,no u zadnjih godinu dana sve vise mastam o svojem prijatelju za vrijeme seksa.Sad se pocinjem brinuti da li samnom nije nesto u redu i da li imam kakvih homoseksualnih sklonosti..Pa ljudi pomagajte!!!

Odgovoreno (provjereno) Prihvaćeni odgovor

Top 150 Contributor
3 Odgovora
Nemoj to tako gledati, nema ništa lošeg u tome. Homoseksualne sklonosti ...samo nečiji naziv i ???definicija. Osječaš li želju ,potrebu moraš to istražiti. Živim puno duže u braku, ali i danas imam želju podružiti se s normalnim i zdravim muškarcem. Nikada nisam iako je bila prilika , sada mi je žao, ali još uvijek bi rado probao ba bi zauvjek otklonio nedoumicu. zato nemoj čekati učini to, ako ne uspiješ javi se možemo si pomoći pa rješimo dvije nedoumice zajedno.
Top 500 Contributor
1 Odgovora
Možda da dovedeš frenda u krevet sa curom. Vjerujem da ćeš se oduševiti tome kolko je ona napaljena a ti ćeš moći vidjeti da li ga želiš slučajno....
Top 25 Contributor
15 Odgovora
slazem se s prijedlogom
Stranica: