Teme i dileme

Brak & Veze
Potpuno anonimno podijelite s drugima svoje bračne tajne ili od drugih potražite savjet o vezama.

Top 10 Contributor
104 Odgovora
opcinjena (Gost) objavljeno na 6.2.2012 15:59
Sex bez osjećaja ili osjećaji bez sexa? Pod time mislim da li je gore posexati se radi zabave i zaboraviti ga/ju ili duže vrijeme gajiti snažne osjećaje i družiti se bez sexa sa "ljubavinkom". Vidim da ima ovdje svakakvih izvanbračnih ... čisto me zanima vaše mišljenje.

Odgovoreno (provjereno) Prihvaćeni odgovor

Top 10 Contributor
55 Odgovora
prešla sam preko toga što je imao nekog.....ali ubilo me kada sam nedavno pronašla poruku da često misli na nju.
Top 10 Contributor
69 Odgovora
posljedice vece nosi taj sexsa osjecajima..jer se vara nekoga sa srcem a ne samo tjelom
Top 10 Contributor
102 Odgovora

Cim se osjećaji upletu bilo  da ima sex-a ili ne , naravno da je to veća prevara od one "sex za jednu noć". Sex na brzaka se desi igrom slučaja, kad ti se poslože trenutak, društvo ili već nešto drugo, i to opraštam i drugome i sebi-to bih uvijek priznala i oprostila. Ali....kad se desi ljubav, kad ne možeš da dišeš,razmišljaš, kad se počneš ponašati kao tinejdžer, a odrastao si čovjek koji ima svojih obaveza kojih si se prihvatio....kad si svjestan da to što radiš nije dobro...ali srce ne sluša- bilo tu sex-a ili ne..to je znak da nešto ne štima sa brakom. Bilo tvoja krivica ili ne, jer ako se dvoje dovoljno vole i poštuju, taj treći nema što da traži u takvoj vezi... E to je za mene prevara...Ponavljam ne mora uopće biti sex-a, jer sam sex ne smatram prevarom-to je nametnuto mišljenje od drugih. Prevara je kad ti više zoveš,razgovaraš i družiš se sa tim nekim trecim, kad ti njegova blizina,dodir,lijepa riječ znači puno više nego sve što već imaš....Kad se budiš i kad liježeš sa mislima o toj drugoj osobi, a kraj tebe leži tvoj muž ili žena- zar to nije sto pu-ta gore ?????

Top 10 Contributor
104 Odgovora
Kad te grli jedan, a želiš da je drugi.... Kužim te. Razmišljam isto. Sa sexom ili bez njega, čim se tu upetljaju emocije, to je najstrašnije. I kad ne možeš van. I ne želiš.
Top 50 Contributor
8 Odgovora
Fizičku prevaru bi još nekako i oprostila. Svi smo samo ljudi i ponekada nas može prevariti/obuzeti strast da napravimo preljub. Čovjeka možeš procijeniti da li mu je žao ili ne za takvo što. No, ako se upetljaju osjećaji prema ljubavniku/ci, to je već opasnije. Mada i za to postoji lijeka. Iz vlastitog iskustva znam da je uvijek slađe ono što nam ne pripada, a kada to dobijemo često *** primjetimo da nije zapravo toliko vrijedno. Dok to sve ne prođeš, najčešće ne možeš znati (neki mogu) koliko zapravo vrijedi obitelj i koliko je potrebno odricanja, razumijevanja i potiskivanja nekih osobnih poriva kako bi se brak održao, što je osobito jako važno kada su djeca u pitanju. Iz dana u dan i ja se borim sa svojim potisnutim osjećajima prema jednoj osobi iz svoje prošlosti i nedam joj blizu zato što znam da bi to moglo upropastiti moj sadašnji život a vjerujem da će i ti osjećaj isa vremenom izblijediti......
Top 500 Contributor
2 Odgovora
kad bi to bilo najgore što će me ikada zadesiti u životu - odmah, isti tren potpisujem bianco ček... da naletim, naiđem usred bilo čega vezanog za to - bilo razgovora, bilo sexa... ma bilo što... jednostavno mislim da ljudi previše značaja daju relativno nevažnim stvarima u životu, i toga postanu svijesni tek kad ih život stvarno udari.... onako baš stvarno da zaboli - onda tek ovakbe gluparije postanu besmislene... nažalost...
Top 10 Contributor
31 Odgovora

Mislim da svakog muža najviše boli kad je žena samouvjerena i kad mu daje tišinu bez obzira što je napravio.

Top 10 Contributor
104 Odgovora
Je sigurna sam da ga to izluđuje, svako pomanjkanje pažnje i brige od strane žene, posebno ako nije navikao na pomanjkanja ili faze ravnodušnosti - je za njih ubitačan. Moj je bio prvo ljubomoran na dijete jer je dobivala svu moju pažnju - što je prije bilo njegovo, sad je ljubomoran na prijatleljice jer sam se ponovo posvetila malo više njima. Čak je zamisli izjavio; kad sam mu rekla da JA nemam vremena za SEBE i da kad će konačno doći vrijeme da se ja brinem o sebi - a on će "a kad će doći MOJE vrijeme"??? Ma odjebi! Pa ja se ne smijem posvetiti sebi da on ne bi bio zakinut?! Da ti ne pričam kad se u mislima posvetim drugome... ovaj doma je LUD!! Ne zna šta mi je, nešto je, ne govorim ništa, ne naslučuje ništa, a zna da nešto ne valja...
Top 10 Contributor
104 Odgovora

A sad ću zvučati kao največa licemjerna kučka - tim više jer mene moj ne vara (ako i da nema dokaza, ali on ih ni ne zna skrivati) ; naravno da imaš puno pravo na sve ako nalaziš dokaze o njegovom varanju!

Puno drugačija situacija jer ti nalaziš dokaze i ja bi na tvom mjestu odavno popustila i uživala bez imalo zadrške.

Ja se grizem svakodnevno, jer ovdje samo ja radim sranja... na tvm mjestu se sigurno ne bi ni grizla ni ustručavala. Stick out tongue

Top 10 Contributor
104 Odgovora
Hahahha kraljice!! Grižnja savjesti je zabe*** stvar, ali ja imam opravdanje za svoje grijehove. Moj je ljubomoran do bola i to ne sad, imao je period kad je mrzio sve moje kolege, prijateljica s kojima sam dijelila sve, napadao me da se ševim tko zna gdje i s kime i kako, svašta mi je znao izgovoriti. BIo je zločest, napastan, bezobrazan, čak i agresivan (ne na mene) i užasno sam ga se znala bojati. Priznajem da se SAD uglavnom smirio, e SAD se on smirio??!! Pa si mislim da mu je to Nebo poslalo neke stvari na naplatu. Nekad me to zabavlja. Nekad me užasno strah da će skužiti... a jebiga tuđi miris na meni. Ne treba više. TO ne mogu poreći. PRiča se ne bojim toliko jer mogu reći da su to laži, ali ako zbroji neke stvari, ako osjeti moju odsutnost, njegov miris na meni, ako primjeti da me ne zove prijateljica netko netko drugi... Ne znam, nekad mislim da kuži, ali čeka... i onda umirem od straha. I onda odlučim prekinuti. Kao sad. Danas mi je ok, dobre sam volje, On radi nemam pojma gdje i kad će se javiti, dobro mi je... danas mislim da mogu bez njega i da imam ovakvih više dana ne bi mu se javila.... nikad više. Možda potraje... možda potraje... možda prestanem sa svime
Top 10 Contributor
31 Odgovora
Odgovoreno (provjereno) data64 odgovorio/la 27.2.2012 15:59
Grižnja savjesti,zašto?Smatram da nijednoj ženi nebi godila pažnja sa strane od nekog drugog da je ima kući tj.mislim dok su djeca mala dok smo mi mlađe vjeruješ da je to dovoljno a kad to obaviš vidiš da nije, hoću reći cvijeće traba zalivat a naši muževi da su ulili dvije kapi do tog nebi došlo.Muž koji ne vara ženu i koji ne primjećuje da ga žena vara(ne primjećuje sjaj u očima,euforiju)ne želi to ni primjetit,njemu je dobro i što ga briga on živi u svom svijetu i ne misli da još nešto nedostaje.
Top 10 Contributor
104 Odgovora
Data, teško je reći imam li u njemu SVE - imam SVE što mi nedostaje; i ne, nisam u prvo fazi, moje faze evoluiraju iz dana u dan; čas moram pobjeći čas se gušim bez njega. Danas sam u fazi da sam realna, da znam sve ali da se raspadam... Luna, mislim da nitko od njih - ako da, onda su to stvarno rijetki koji su donijeli odluku i prije "druge" žene - ne ostave obitelj. I ova je neuravnotežena i ona prijeti da će se ubiti, da će mu zabraniti da viđa djecu i ja mu vjerujem. Možda ju čak i razumijem, sve osim prijetnje djecom naravno... i ne očekujem da ju ostavi. A ustvari tko sam tu ja uopće... :(((

Svi odgovori

Top 10 Contributor
55 Odgovora
prešla sam preko toga što je imao nekog.....ali ubilo me kada sam nedavno pronašla poruku da često misli na nju.
Top 10 Contributor
69 Odgovora
posljedice vece nosi taj sexsa osjecajima..jer se vara nekoga sa srcem a ne samo tjelom
Top 10 Contributor
102 Odgovora

Cim se osjećaji upletu bilo  da ima sex-a ili ne , naravno da je to veća prevara od one "sex za jednu noć". Sex na brzaka se desi igrom slučaja, kad ti se poslože trenutak, društvo ili već nešto drugo, i to opraštam i drugome i sebi-to bih uvijek priznala i oprostila. Ali....kad se desi ljubav, kad ne možeš da dišeš,razmišljaš, kad se počneš ponašati kao tinejdžer, a odrastao si čovjek koji ima svojih obaveza kojih si se prihvatio....kad si svjestan da to što radiš nije dobro...ali srce ne sluša- bilo tu sex-a ili ne..to je znak da nešto ne štima sa brakom. Bilo tvoja krivica ili ne, jer ako se dvoje dovoljno vole i poštuju, taj treći nema što da traži u takvoj vezi... E to je za mene prevara...Ponavljam ne mora uopće biti sex-a, jer sam sex ne smatram prevarom-to je nametnuto mišljenje od drugih. Prevara je kad ti više zoveš,razgovaraš i družiš se sa tim nekim trecim, kad ti njegova blizina,dodir,lijepa riječ znači puno više nego sve što već imaš....Kad se budiš i kad liježeš sa mislima o toj drugoj osobi, a kraj tebe leži tvoj muž ili žena- zar to nije sto pu-ta gore ?????

Top 10 Contributor
104 Odgovora
Kad te grli jedan, a želiš da je drugi.... Kužim te. Razmišljam isto. Sa sexom ili bez njega, čim se tu upetljaju emocije, to je najstrašnije. I kad ne možeš van. I ne želiš.
Top 50 Contributor
8 Odgovora
Fizičku prevaru bi još nekako i oprostila. Svi smo samo ljudi i ponekada nas može prevariti/obuzeti strast da napravimo preljub. Čovjeka možeš procijeniti da li mu je žao ili ne za takvo što. No, ako se upetljaju osjećaji prema ljubavniku/ci, to je već opasnije. Mada i za to postoji lijeka. Iz vlastitog iskustva znam da je uvijek slađe ono što nam ne pripada, a kada to dobijemo često *** primjetimo da nije zapravo toliko vrijedno. Dok to sve ne prođeš, najčešće ne možeš znati (neki mogu) koliko zapravo vrijedi obitelj i koliko je potrebno odricanja, razumijevanja i potiskivanja nekih osobnih poriva kako bi se brak održao, što je osobito jako važno kada su djeca u pitanju. Iz dana u dan i ja se borim sa svojim potisnutim osjećajima prema jednoj osobi iz svoje prošlosti i nedam joj blizu zato što znam da bi to moglo upropastiti moj sadašnji život a vjerujem da će i ti osjećaj isa vremenom izblijediti......
Top 500 Contributor
2 Odgovora
kad bi to bilo najgore što će me ikada zadesiti u životu - odmah, isti tren potpisujem bianco ček... da naletim, naiđem usred bilo čega vezanog za to - bilo razgovora, bilo sexa... ma bilo što... jednostavno mislim da ljudi previše značaja daju relativno nevažnim stvarima u životu, i toga postanu svijesni tek kad ih život stvarno udari.... onako baš stvarno da zaboli - onda tek ovakbe gluparije postanu besmislene... nažalost...
Top 10 Contributor
104 Odgovora
Radoznala - to nisam znala....
Top 10 Contributor
55 Odgovora
opcinjena (Gost):
Radoznala - to nisam znala....
što nisi znala ????'
Top 25 Contributor
25 Odgovora
radoznala (Gost):
Draga, niti ja ovo nisam znala..... ili sam previdjela ?
Top 10 Contributor
55 Odgovora
maja (Gost):
radoznala (Gost):
Draga, niti ja ovo nisam znala..... ili sam previdjela ?
niste znale.........normalno......mislim da je tada kada sam to pročitala zbilja sve umrlo u meni. e sada se to očito vidi, i vidi se da mi je sve svejedno, da više se neželim truditi......povlačim se opet u sebe i to ga IZLUĐUJE....a to me isto nije briga.....
Top 10 Contributor
31 Odgovora

Mislim da svakog muža najviše boli kad je žena samouvjerena i kad mu daje tišinu bez obzira što je napravio.

Top 10 Contributor
104 Odgovora
Je sigurna sam da ga to izluđuje, svako pomanjkanje pažnje i brige od strane žene, posebno ako nije navikao na pomanjkanja ili faze ravnodušnosti - je za njih ubitačan. Moj je bio prvo ljubomoran na dijete jer je dobivala svu moju pažnju - što je prije bilo njegovo, sad je ljubomoran na prijatleljice jer sam se ponovo posvetila malo više njima. Čak je zamisli izjavio; kad sam mu rekla da JA nemam vremena za SEBE i da kad će konačno doći vrijeme da se ja brinem o sebi - a on će "a kad će doći MOJE vrijeme"??? Ma odjebi! Pa ja se ne smijem posvetiti sebi da on ne bi bio zakinut?! Da ti ne pričam kad se u mislima posvetim drugome... ovaj doma je LUD!! Ne zna šta mi je, nešto je, ne govorim ništa, ne naslučuje ništa, a zna da nešto ne valja...
Top 10 Contributor
55 Odgovora
potpuno, potpuno isto kao i kod tebe opčinjena....a kada tako nestanem negdje u kutu stana sa svojim mislima, stalno se šulja, stalno me promatra...zna da mi je nešto a nezna šta. moram kod doktora.....A ZAŠTO, A KADA.....A ZAŠTO IDEŠ NA TO????? u jutro se nasmiješila sama sebijer se nečeg sjetila......odmah pitanje, zašto se smiješim, šta je...šta jeeeeeeee......... a o pažnji,vjeruj da rijetko se rodi tako egoistično stvorenje, jako, jako rijetko......no, jučer sam opet nešto pronašla na porukama......i rekla sam bez objašnjenja, da MI JE SVEJEDNO, djeca su velika i uopće mi nije bitno kako ćemo živjeti sutra, kako želi tako će biti...i podignut opet zid...koji ga opet izluđuje. on lud a mene izjeda sve to iznutra......
Top 10 Contributor
104 Odgovora

A sad ću zvučati kao največa licemjerna kučka - tim više jer mene moj ne vara (ako i da nema dokaza, ali on ih ni ne zna skrivati) ; naravno da imaš puno pravo na sve ako nalaziš dokaze o njegovom varanju!

Puno drugačija situacija jer ti nalaziš dokaze i ja bi na tvom mjestu odavno popustila i uživala bez imalo zadrške.

Ja se grizem svakodnevno, jer ovdje samo ja radim sranja... na tvm mjestu se sigurno ne bi ni grizla ni ustručavala. Stick out tongue

Stranica:
1   2   3   4   5   >   »