Teme i dileme

Brak & Veze
Potpuno anonimno podijelite s drugima svoje bračne tajne ili od drugih potražite savjet o vezama.

Top 10 Contributor
102 Odgovora
cecill (Gost) objavljeno na 6.2.2012 9:36

TRAGICNO JE KOLIKO SMO MI ZENE EMOTIVCI I U SVE GLEDAMO KROZ RUZICASTE NAOCALE- LJUBAV,LJUBAV I SAMO LJUBAV., KOJA SE POSLJE ISKOMPLICIRA I NASTANE KAOS....UVIJEK NJU TRAZIMO....MOLIM VAS DA MI SVAKA KAZE KOLIKO DUGO SE NALAZITE U TAKVIM SITUACIJAMA, JA OD 11. MJECECA ....

Za one koji se ukljucuju u raspravu...tema se odnosi na osobe koji su dozivjeli ponovno zaljubljivanje u trece osobe, dok se nalaze u braku...kako se nositi sa tim i kako sacuvati i da li sacuvati brakove, koji zbog nekog narusenog odnosa unutar njih ,su doveli da jedna osoba iz njega potrazi utjehu u nekom trecem...bez obzira da li je u pitanju zena ili muskarac...   

Odgovoreno (provjereno) Prihvaćeni odgovor

Top 10 Contributor
55 Odgovora
sve je počelo prije tri godine kada su se naši odnosi u braku promjenili...to je već jedna druga tema.... moje iskustvo u traženju ljubavi je puno razočarenja. mislim da mi u životu fali pažnje, poštivanja, strasti i onda sam probala to potražiti negdje drugdje i gledajući u ovim godinama kako trošim život na toliko negatvnog, htjela sam probati osjećati opet nešto, značiti nekome nešto. nije to tako jednostavno, jer većina oženjenih muškaraca nije spremno predati se potpuno....valjda strah da nepoželimo da ostave svoje obitelji. i kada sam nakon tri godine mislila da sam našla nekog eto dogodilo se to da sam se prevarila kao i par *** prije....odmah me se odrekao. da se rzumijemo, ni jedna od nas ne želi nikom raskopati brak, niti želi sav ovaj trud u svom braku samo tako odbaciti, ali želim samo malo nježnosti....taj ojsćeja da nekome si bitna. žao mi je što se ovdje ne uključe i muškarci u raspravu, pa da onda čujemo i drugu stranu...možda mi sve krivo shvatimo...ne znam. prije sam se loše osjećala zbog ovog što sam tako prazna u svom domu i što bježim nekome drugom, no vidim da nisam jedina, da se to događa i drugim ženama i da sve očajnički trebamo samo malo pažnje. i najvažnije od svega, nesmijemo se zatvoriti u kuću a to sam ja baš često radila.....treba se kretati među ljudima i nalaziti vrijeme za sebe i koristiti ga kako želimo, pa makar u tuđem zagrljaju.....a ja to trebam.
Top 10 Contributor
55 Odgovora
draga cecill po tko zna koji put ti ponavljam ono što ti sve ovdje pričamo, tek dolaze oni dani kada ćeš biti nemirna, kada ćeš ga poželjeti a nećeš moći do njega, da nećete moći uvijek uskladiti raspored, da će morati birati između vremena provedenog s tobom i obaveza prema obitelji, možda si ti ipak drugačija, a to zbilja bih rado...i da budeš puno sretnija nego neke od nas......da zbilja uživaš i da ta slatka tajna ti život čini ljepšim...moj se pretvosrio u moru....košmar.......
Top 10 Contributor
27 Odgovora
ja mislim da to mozda nije zaljubljenost sto mi osjecamo, vec neki bijeg od stvarnosti. mislim da je sve samo iluzija. mi zelimo nesto sto ne mozemo imati i patimo za tim. kad bismo to dobile, nakon nekog vremena sve bi postalo normalno i ne bi bilo tih silnih osjecaja. i bilo bi problema, kao sa svakim. ovako.. mi vidimo samo ono sto zelimo vidjeti u toj osobi, izdvajamo samo ono poziotivno i naravno da ceznemo za tim. negdje sam procitala, ali ima mi smisla, da je nekad ljepse zeljeti nego ostvariti zelju, da je ostvarenje smrt zelje. pa eto...ja samo zelim...ali necu ostvariti.. i tako cu zeljeti i ceznuti i patiti...ali osjecat cu to.. osjecst cu NESTO!
Top 10 Contributor
27 Odgovora
i da.. ja sam vec par godina u toj situaciji
Top 10 Contributor
55 Odgovora
mina (Gost):
ja mislim da to mozda nije zaljubljenost sto mi osjecamo, vec neki bijeg od stvarnosti. mislim da je sve samo iluzija. mi zelimo nesto sto ne mozemo imati i patimo za tim. kad bismo to dobile, nakon nekog vremena sve bi postalo normalno i ne bi bilo tih silnih osjecaja. i bilo bi problema, kao sa svakim. ovako.. mi vidimo samo ono sto zelimo vidjeti u toj osobi, izdvajamo samo ono poziotivno i naravno da ceznemo za tim. negdje sam procitala, ali ima mi smisla, da je nekad ljepse zeljeti nego ostvariti zelju, da je ostvarenje smrt zelje. pa eto...ja samo zelim...ali necu ostvariti.. i tako cu zeljeti i ceznuti i patiti...ali osjecat cu to.. osjecst cu NESTO!
slažem s tobom draga mina i svjesna sam ja toga da nitko nije savršen i da ono za čim čeznemo je proizvod naše mašte, ali svejedno boli, svejedno se teško nositi s tim. nema ljepšeg osjećaja nego zavući mu se pod majicu....i vjerujem da bih opet to napravila samo da opet to doživim.
Top 10 Contributor
102 Odgovora

Da steta sto se i muski ne ukljuce u raspravu, a znam da ih ima na ovim stranicama....i hvala vam sto me odgovarate, ali  osjetiti ponovno ono sve...leptirice,trnce ,njezan dodir,paznju ...je toliko divno i neopisivo , da srce ne prihvaca cinjenicu da se mozes osjecati jadno,ostavljeno i tupo - poslije kada sve prodje....znam sto me moze cekati,sto se moze desiti ali sad,ovaj trenutak, vrijedi patnje i bola...ne znam za vas ali ja sam sad u potpunom zanosu emocija koje su isplivale...a tako je i kod njega...oboje prozivljavamo nesto sto ne zelimo, i znamo da nije dobro, ali se svega ovoga ne bi niti odrekli....i stalno me upozorava na prisebnost i obaveze u braku, da ih se drzim da se ne sazna, da suprug ne primjeti promjene, a hvala bogu sto je drven tako da za sada nista niti ne primjecuje :))))

Top 10 Contributor
27 Odgovora
ja sam odlucila da necu ostvariti svoju zelju, ne samo zato da ne povrijedim supruga, nego i zato sto znam da kas bismo zapocelu neku takvu vezu, morali bismo je kad tad i zavrsiti, mozda bi se nesto lose dogodilo, mozda bi netko od nas htio prestati... ne znam... ne bi sigurno trajalo vjecno. a meni je previse stalo do te osobe da bih ga izgubila i zato sam pustila da ostane na ovome, jer ne zelim pokvariti te osjecaje u kojima uzivam i koji toliko bole...kakvu god da ljubav osjecam, puno mi je vise stalo do njega kao do osobe i prijatelja, nego da podlegnem tjelesnoj vezi i nakon nekog vremena sve to izgubim. dovoljno mi je da znam da je blizu, da ga vidim nekad, cujem... mi vise ni ne pricamo o tome uopce..i ne moramo pricati o tome..bitno mi je da pricamo, o bilo cemu.
Top 10 Contributor
55 Odgovora
mina (Gost):
ja sam odlucila da necu ostvariti svoju zelju, ne samo zato da ne povrijedim supruga, nego i zato sto znam da kas bismo zapocelu neku takvu vezu, morali bismo je kad tad i zavrsiti, mozda bi se nesto lose dogodilo, mozda bi netko od nas htio prestati... ne znam... ne bi sigurno trajalo vjecno. a meni je previse stalo do te osobe da bih ga izgubila i zato sam pustila da ostane na ovome, jer ne zelim pokvariti te osjecaje u kojima uzivam i koji toliko bole...kakvu god da ljubav osjecam, puno mi je vise stalo do njega kao do osobe i prijatelja, nego da podlegnem tjelesnoj vezi i nakon nekog vremena sve to izgubim. dovoljno mi je da znam da je blizu, da ga vidim nekad, cujem... mi vise ni ne pricamo o tome uopce..i ne moramo pricati o tome..bitno mi je da pricamo, o bilo cemu.
želim ti od sveg srca da ustraješ u tome.....
Top 10 Contributor
27 Odgovora
dugo ja vec zivim s tim, tako da sumnjam da cu sad nesto promijeniti... to je sad dio moga zivota i moram se nositi s tim najbolje sto znam, stisnut zube kad je tesko (a zna bit jaako tesko) ali i veselit se kad je sve ok.
Top 10 Contributor
27 Odgovora
i meni je tesko sada sjediti pokraj njega a da ga ne dodirnem, da ga ne zagrlim...a znali smo tako cijelu noc provesti zajedno, pricajuci samo ili se samo zagrliti i sutjeti satima... ili izac prosetat zajedno.... fali mi to jako, fali mi on.. i zato kazem da cu radije ovako nego nikako. ali razumijem vas sve i znam kako je tesko...
Top 10 Contributor
121 Odgovora

mina (Gost):

ja znam što osjećam i to se zove ljubav. nemogu sa sigurnošću reči što bi bilo kad bi se ta ljubav realizirala u pravom smislu riječi i kad bi bili i službeno par koji dijeli dom i svakodnevicu al mogu naslutiti. igrom slučaja smo proveli mjesec dana pod zajedničkim krovom i odlično smo funkcionirali. mjesec dana i 10 godina nisu isto, znam. al ipak...

Top 10 Contributor
27 Odgovora
vjerujem da je ljubav, ali zaljubljenost je prolazno stanje, to svi znamo iz iskustva, i nije to nista lose vec sasvim normalan tijek, ljubav ostaje.. o zaljubljenosti sam pricala. i ja je jos uvijek osjecam, vec jaako dugo, ali osjecam i ljubav koja mi je bitnija, kao sto sam vec par *** rekla... ne zalim to izgubiti. kako ste dosli u situaciju da zivite zajedno mjesec dana, ako smijem pitati?
Top 10 Contributor
104 Odgovora
Majo mislim da imamo svi jednog takvog iz mladosti... ja čak iskreno vjerujem, ne ja ZNAM, da ću jednom proživjeti to što ti proživljavaš. Jer svi drugi, čak i moj suprug, nikad nisu u meni probudili toliko iskrenu, nježnu, nevinu, dječju, a opet strastvenu i neutaživu ljubav kao on... A znam da se on nije oženio zbog ljubavi. Ja možda jesam, ali kažem - ne tako jake ljubavi. I uvijek smo bili tu negdje blizu jedan drugoga, ali nikad zajedno. I uvijek smo se voljeli i čekali naš trenutak, da odrastemo, da budemo zreli i sigurni da možemo biti više od prijatelja.... I onda je ona ostala u drugom stanju. Ja sam ga preboljela. Ali nikad zaboravila. Ovaj sad mu je dosta sličan, tek kasnije sam našla puno zajedničkog, dugo nisam shvatila... Izluđuje me pogledom, obećanjima koja ponekad ne ispuni zbog obaveza sa obitelji... pa me pali, pa me gasi... Mah... kako sam bila prije oko 2 mj sad sam sjajno. PReboljevam... :)
Top 10 Contributor
55 Odgovora
opcinjena (Gost):
Majo mislim da imamo svi jednog takvog iz mladosti... ja čak iskreno vjerujem, ne ja ZNAM, da ću jednom proživjeti to što ti proživljavaš. Jer svi drugi, čak i moj suprug, nikad nisu u meni probudili toliko iskrenu, nježnu, nevinu, dječju, a opet strastvenu i neutaživu ljubav kao on... A znam da se on nije oženio zbog ljubavi. Ja možda jesam, ali kažem - ne tako jake ljubavi. I uvijek smo bili tu negdje blizu jedan drugoga, ali nikad zajedno. I uvijek smo se voljeli i čekali naš trenutak, da odrastemo, da budemo zreli i sigurni da možemo biti više od prijatelja.... I onda je ona ostala u drugom stanju. Ja sam ga preboljela. Ali nikad zaboravila. Ovaj sad mu je dosta sličan, tek kasnije sam našla puno zajedničkog, dugo nisam shvatila... Izluđuje me pogledom, obećanjima koja ponekad ne ispuni zbog obaveza sa obitelji... pa me pali, pa me gasi... Mah... kako sam bila prije oko 2 mj sad sam sjajno. PReboljevam... :)
kako je sve ovo poznato, jedva čekam da se javi, onda odlučim da više ne želim da ga ni čujem ni vidim, pa onda on zove bez prekida..i onda ga ugledam i opet zaboravim da sam odlučila dalje bez njega. i tome nema kraja i sve ono što sam vam ovdje plakala da mi se ne javlja, da je nestao...vratio se...i sada neznam opet šta radim.
Top 25 Contributor
25 Odgovora
I danas smo se opet čuli...... sat vremena...... on me liječi....... Ljubavne rane može izliječiti samo onaj tko ih je zadao. .... lijepo je,,,,,,,,,, PLAKAT ĆU SUTRA.........
Top 10 Contributor
69 Odgovora
ponekad sanjam da mi se ovo desi..ali nece nikada..ja sam udana..da,potrazio i on mene,,,mnogo ***.,..nisam si dopustila susret.,,,samo znam da nije prebolio i da nije nasao ljubav... a ja sam srela njemu nekog tako sličnoga a tako azbarnjenog i nedostiznog.. kao da mi zivot lupio samar.. i akos to neko reče..ostat ce sev u mastanju sto bi moglo biti..i svesna da je sve samo idealiziranje..ja trebam ljubav jer je s muzem nemam,.,trebam paznju i osjecaj da sam voljena... mozda mi se i desi jednog dana opet... ;((
Top 10 Contributor
104 Odgovora
Iris, desit će se kad se najmajne nadaš... ja nisam tražila, čekala, ma ništa... samo me zdrmalo. Čujemo se i mi, odnosno dopisujemo se.... dovoljno mi je samo "jutro :)" ... ma lažem, nije mi dovoljno, Uvjeravam se da JE dovoljno, onda već za pola sata gledam kad će se opet javiti... hoće doći...? Ma budala. Znam da za njega ima samo mjesta u mom srcu ali ne u životu. Jer je prekomplicirano; preblizu smo, previše zajedničkih prijatelja, premalo mjesta za viđanje, premalo vremena za viđanje...I šta da radim s njim onda? A iz srca neće.
Top 10 Contributor
102 Odgovora

Iris i slične...Živjela sam 17 god u braku, gdje je moja obitelj,moj suprug,moj dom mi bio centar svijeta. Nikada pogledala drugoga niti mi padalo napamet, niti ikad davala povoda za takvo nešto. I Svi ali baš SVI me takvom smatraju strogo moralnom, vjernom suprugom . U moj zivot se pojavio jedan potpuni stranac, kojeg nisam niti poznavala niti ikad vidjela..Kroz bezazleno i prijateljsko ćaskanje preko chata, otkriješ da taj netko te toliko zanima,imate iste poglede na svijet isto razmišljate i jako,jako svega toga zajedničkog.. Kroz te razgovore javila se želja za upoznavanjem opet prijateljska čista znatiželja, tipa-tko je to toliko ti sličan??? a da se niste prije sreli: iako saznaš da potičeš iz istog kraja,da imate zajedničke prijatelje,da ste bili na istim mjestima, a u biti se mimoilazili i sad onako iz verda neba, nešto vas spoji!!! Vrlo intrigantno !!! Nakon susreta i razgovora..shvatiš prvo on, pa onda i ti da ste sa nekim razlogom baš sad se morali naći...bilo da si budete podrška za dalje,bilo da se zbližite, u biti neki razlog postoji. (jer i on kao i ja ovakvo nešto nam se prvi *** dešava-on cijeli život vjeran ženi i obitelji isto kao i ja )..ne znam koji  razlog , to će se tek vidjeti i razviti i ja čekam....Uživam u razgovorima, i povremenim susretima, živim za njih,...Znam da ne bi smjela zbog obitelji i supruga, znam da je to kako got vi priznale ili ne jednaka prevara, ako ne i gora nego da smo se posexali ...ovo je mnogo gore,više i jače...ova emotivna privrženost nego fizička...iris ,majo i sve ostale, priznajte sebi da je ova prevara puno gora...jer srce boli, i duša izgara...ne zbog sex-a već zbog ljubavi.....

Top 10 Contributor
55 Odgovora
draga cecill, vrijeme će pokazati i ako ostanete na ovom, bez dodira.....s vremenom će sve to nekako malo splasnuti, lako moguće ostati u kontaktu ali neće biti želje.......i srce neće boljeti kao sada nego će ostati radost kada se čujete......uh, da sam imala tvoju pamet i ostala na tome.....
Top 25 Contributor
25 Odgovora
Tako je, Cecil. Točno znam o čemu pričaš: ti govoriš o emotivnoj prevari. Nikad mi nije palo na pamet fizički prevariti muža.... nije bilo potrebe. Sex nam je odličan..... ali, emocije, to je ono što mi fali, ono što mi treba. Ponekad nam svima treba malo pažnje, nježnosti, spoznaja da si nekome bitan...... barem ponekad ! -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Predugo sam bila svima na usluzi, a sama sebi zadnja na spisku..... došlo je vrijeme da konačno malo mislim na svoje potrebe, svoje želje...... da ugodim svojim čulima.... prođe nam mladost, život u čekanju nečega što nikad neće doći. Zašto ne pogurat malo stvari..... djeca su nam odrasla, svoji su ljudi. ---------------------------------- ON , moja davna, nezaboravljena ljubav mi daje što sam oduvijek htjela : pažnju, nježnost, privrženost..... pa, dok traje - traje. Svjesna sam toga, da kad bi i završili zajedno, nebi moglo biti tako idilično. ...... (računi, svakodnevica ,bla,bla...)-------------------------------------------------------------------- Ali, ove male porukice, slatko iščekivanje da mi se javi, zajedničko maštanje, planiranje gdje ćemo ići slijedeći put, poneka kava u malom, toplom kafiću na kraju grada ....... uživam u tome.... Ne želimo nikoga povrijediti, ali ljubav je to, dugo, predugo zatomljavana ljubav koja je konačno eruptirala na površinu, svom snagom zavladala mislima i srcem, a srcu se ne može zapovijedati. Možeš probati, ali ne ide.......
Top 10 Contributor
102 Odgovora

Majo, ja te razumijem, jer sam u istoj situaciji kao ti..Sve imam u braku , samo fali emocija :( .One male sitne, i tako isto razmišljam kao i ti...svu sam sebe dala u odgoj djece, muza da ga bodrim u njegovoj karijeri koja je nezasita...bila mu oslonac u svemu, a sad djeca narasla, muz u svom okruzenju okupiran sobom i svom uspjehu, a ja ostala sama...Onda sam rekla DOSTA!! Sad mislim na sebe i svoja zadovoljstva;putovanja,druzenje sa prijateljima, nekim hobijem i sl...Ovo je doslo spontano, nisam ga trazila niti on mene - nasli se i DIVNO MI JE !! Osjećam se živom :))) I ne tražim ništa više od ovoga što imam , zadovoljna sa tim što jeste, a bože moj ako se desi još nešto, tj, ako budem htjela tj,htjeli oboje zašto ne??? Kapa sa glave mi neće spasti, jer već sad i ovo smatram prevarom, a ona druga je samo kao šlag na torti :)))

Top 10 Contributor
69 Odgovora
iris,i mene smatraju jako pozitivnom konvencionalnom i moralnom..vjernom pozrtvovnom suprugom... sigurana sam da kao takve "puknemo" jer ne cinimo mi to jer moramo,vec jer smo takve osobe... i onda se na putu zivota spotaknemo od nekoga tko nam kaze rjecima ili djelima-hej a gdje si ti? gdje su tvoje potrbe i zelje? najvise me povrjedilo kada su mi dvije poznanice rekle da se počinjem ponasati kao starica..jako me to zdrmalo i zamislila sam samu sebe kao bezivotnu aiako sam puna zivota i energije..ja tu energiju nemam kome dati..onaj dio koji dajem djetetu imuzu njima je dovoljno,,ali sta bih sa ostatkom?? sto se tice njega..meni je kao kod opčinjene,,blizu je vidimo se druzimo se i nemozemo se izbjeci... ali svako swe drzi svog zivota koji je izabrao... on je trazio isto ljubav samo ju nije nasao sa osobom s kojom je..ma ali on je sa njom tek par mjeseci,.,is tigne nesto učiniti za sebe,.,,stigne naci ljubav..a dali stignem i ja???
Top 25 Contributor
25 Odgovora
U životu poželi samo jedno: da ne voliš izgubljeno i ne izgubiš voljeno.-----------------------Meni se dogodilo upravo to. Sad, kad smo se ponovno našli, šta sad ? Dugo sam se dvoumila, vagala, nećkala da li prihvatiti ili opet negirati ljubav. ON mi govori kako sam ja kriva što prvi put nismo uspjeli naći sreću, ja opet krivim njega.....kako bilo da bilo - sad smo zajedno.......nakon dugo, dugo godina. Krademo svoj komadić sreće...... Možete li zamisliti čovjeka od pedeset i ohoho god. koji mi piše stihove...... kako se ne raznježiti na to..... kad se poklope kazaljke na satu, pomislim na njega i evo, stiže poruka na mob. sa nekom lijepom izjavom - telepatija..... srčeko zakuca jače, osjetim da opet živim......------------------------------------------------- Doma vide promjenu na bolje, pozitivna sam, puna energije , zadovoljnija . Lakše se nosim sa svakodnevicom........ Zahvalna sam Bogu što mi je dao priliku da se ponovno osjetim voljenom.
Top 10 Contributor
102 Odgovora

maja (Gost):
Doma vide promjenu na bolje, pozitivna sam, puna energije , zadovoljnija . Lakše se nosim sa svakodnevicom........ Zahvalna sam Bogu što mi je dao priliku da se ponovno osjetim voljenom.

Upravo se to i meni dešava.......ukućani sretni, jer sam ja sretna-i valjda tu pozitivnu energiju prenosim na svoj dom ,djecu,muža...I hvala mom "prijatelju" na tom osjecaju :)

Top 10 Contributor
121 Odgovora

cecill (Gost):

maja (Gost):
Doma vide promjenu na bolje, pozitivna sam, puna energije , zadovoljnija . Lakše se nosim sa svakodnevicom........ Zahvalna sam Bogu što mi je dao priliku da se ponovno osjetim voljenom.

Upravo se to i meni dešava.......ukućani sretni, jer sam ja sretna-i valjda tu pozitivnu energiju prenosim na svoj dom ,djecu,muža...I hvala mom "prijatelju" na tom osjecaju :)

to je prva faza. ne traje vječno. u idućoj fazi stvari krenu nizbrdo. valjda nećete doć u tu fazu...

Top 10 Contributor
102 Odgovora

miffy (Gost):

to je prva faza. ne traje vječno. u idućoj fazi stvari krenu nizbrdo. valjda nećete doć u tu fazu...

Hahahaha, hvala na upozorenju, odlična si miffy :) , svidjas mi se jako :)))

Top 10 Contributor
27 Odgovora
itekako vjerujem u to sto je miffy rekla! i ne zelim doci do te faze, zato i ne zelim poduzimat nista vise vec se pokusavam vratiti na prijateljstvo, jer smo mi prijatelji vec godinama. tesko mi je i ovako, ali nikako ne zelim da mi bude jos teze. zato treba pretrpjet sad dok jos donekle nije kasno,
Top 10 Contributor
27 Odgovora
i koliko god se doma vidi promjena na bolje, to je samo kad smo mi zadovoljne i sretne, ali kod mene se promjena itekako primjeti i na gore kad sam u fazi preispitivanja i kad mi fali i kada ne znam sto bih sa sobom zato sto nisam s njim... a kako to onda objasniti, jer skriti ne mogu?
Top 25 Contributor
25 Odgovora
Misliš, miffy, što ako se sazna ?---------------------------- Srce ima svoje razloge koje pamet ne razumije.-------------------------------- Pričali smo i o tome. Potegnuo je pitanje: hoćemo se rastat ? Za sad još ne, ali nikad se ne zna..... Tko zna kako bi regirali naši partneri i okolina..... ne, nije mi smiješna pomisao na posljedice. Ja volim svoju djecu i svog muža volim, ali na jedan drugi način......... i kao što rekoh, srce ima svoje razloge ..... zar se boriti protiv njega ..........
Top 10 Contributor
102 Odgovora

Znam ja sto misli miffy...misli kako zivjeti i spavati sa muzem, ako dodje do sex-a sa drugim...kazu strasan je to osjećaj...ovamo znaš da bi trebala, a muža pocnes izbjegavati, jer više ne želiš sex sa njim, već samo sa onim drugim....o tome ona piše...a kad se zazna, e to je treca faza :)))  Počne ti se muž ne gaditi već jednostavno ti se s njimto više ne radi...gadiš se sama sebi, zbog toga...mislim a sam to tako razumijela iz njihovih riječi ...

Top 10 Contributor
121 Odgovora

maja (Gost):
Misliš, miffy, što ako se sazna ?---------------------------- Srce ima svoje razloge koje pamet ne razumije.-------------------------------- Pričali smo i o tome. Potegnuo je pitanje: hoćemo se rastat ? Za sad još ne, ali nikad se ne zna..... Tko zna kako bi regirali naši partneri i okolina..... ne, nije mi smiješna pomisao na posljedice. Ja volim svoju djecu i svog muža volim, ali na jedan drugi način......... i kao što rekoh, srce ima svoje razloge ..... zar se boriti protiv njega ..........

nije nužno da se sazna. recimo, ja sam prvih 6 mjeseci bila euforična i dobro raspoložena, doma je sex procvjetao.

a onda mi se dotični neprimjetno uvukao pod kožu kao droga i počeo mi je faliti kad se nebi vidli par dan. tada postaneš nervozna, počinje ti smetati kad ti kaže da nemože zbog žene. pokušavaš bit razumna al srce divlja. sve više ga smatraš svojim iako to nije. znaš što smiješ očekivati a što ne al srce ne sluša. nakon godinu dana takve veze sam shvatila da bi pored tog muškarca htjela živjeti. i da bi otišla od muža da nema djece. u tom trenu ode sve nizbrdo....iako muž ni dan danas nezna da imam ljubavnika. sve se da sakriti ako imaš mogućnosti i ako jako paziš....

Top 10 Contributor
121 Odgovora

i nemora svima biti isto, ja samo pričam o svom iskustvu. kad ti se desi neko ko ti odgovara u svakom smislu i kad te zavoli u mjeri u kojoj i ti njega zavoliš....

moglo je sve biti drugačije, mogla sam shvatiti da je blijeda kopija mog muža i da mi je dosta igranja. mogao me je ne zavoljeti pa bi se i ja valjda ohladila. mogao je između mene i žene izabrati ženu. moglo je moglo, al eto, nije....

Top 25 Contributor
25 Odgovora
"Cure moje" ! Meni se moj muž ne gadi.... sex doma je procvjetao u zadnje vrijeme (do kad će - ne znam). Imam "dva servisera" i uživam. Ako mogu muškarci, zašto ne bi i mi žene mogle tako? Osim toga, to je dobro i za liniju, ha, ha...... A sada ozbiljno: kada bi spojila ove dvije osobe u jednu - dobila bih idealnog muškarca koji mi u potpunosti odgovara. ... jedan zadovoljava moje fizičke potrebe, drugi emotivne. Zašto ne bih imala oboje ??
Top 10 Contributor
102 Odgovora

Hahaha, Majo nasmijala si me od srca...svaka cast...tako treba razmišljati....jako se dobro dopunjuju njih dvojica(što ima jedan mena drugi i obrnutu), a zajedno me potpuno ispunjuju i dobijam ono sto mi treba.... od dvojice imam jednog savršenog :))))

Top 10 Contributor
27 Odgovora
cecill (Gost):

Hahaha, Majo nasmijala si me od srca...svaka cast...tako treba razmišljati....jako se dobro dopunjuju njih dvojica(što ima jedan mena drugi i obrnutu), a zajedno me potpuno ispunjuju i dobijam ono sto mi treba.... od dvojice imam jednog savršenog :))))

Bi li nam bilo smijesno da i oni tako traze "nadopunu" za nas, ili bi nas to povrijedilo, ili bismo ih razumijele mozda?? ja u biti ne trazim "nadopunu", jedan nema veze s drugim, ne krivim muza sto mi se ovo dogodilo jer zaista nije on kriv, jednostavno je iz prijateljstva nastalo nesto vise i tu nema nikakvih utjecaja sa strane
Top 10 Contributor
102 Odgovora

mina (Gost):
cecill (Gost):
Bi li nam bilo smijesno da i oni tako traze "nadopunu" za nas, ili bi nas to povrijedilo, ili bismo ih razumijele mozda?? ja u biti ne trazim "nadopunu", jedan nema veze s drugim, ne krivim muza sto mi se ovo dogodilo jer zaista nije on kriv, jednostavno je iz prijateljstva nastalo nesto vise i tu nema nikakvih utjecaja sa strane

Pa naravno da smo im nadopuna , hrana,ili sl!!!!...Zar mislis da oni imaju sve idealno u svojim brakovima - još gore ako nisu u braku...pitajte se zasto nisu - opet nesto ne stima? Da im je tako sigurno nas ne bi potrazili, sjetili se nas ili kao slučajno se sreli..Sve to stoji, ali da im je u braku sve ok, pozdravili bi te ili mene i otišao svojim putem. No kako su oni nas zaintrigirali, tako smo i mi njih. Svako ima svoj razlog zasto je sa nekim drugim stupio u jednu takvu vezu...ali sve imamo isti start-nezadovoljstvo ili ono nesto sto nam nedostaje,sto svaki brak izgubi. Pa zar misliš da tvoj dragi muz da dodje u slicnu situaciju nebi isto napravio to sto si ti, zar i njima,ne fali ono nešto-naravno da fali, samo sto mi priznajemo, a oni sute i rade...

Top 10 Contributor
27 Odgovora
mislila sam na nase muzeve
Top 10 Contributor
27 Odgovora
nisam ja nista napravila, osim sto osjecam to sto osjecam, odnosno oboje. i duugo sam se borila s krivnjom jer sam smatrala da i na taj nacin varam, muza, pogotovo kad smo moj prijatelj i ja poceli pricati o tome. sad vise ne pricamo o tome, a i malo mi je lakse sto se tice krivnje. a da se muzu to dogodi... mislim da bi me vise povrijedilo da se zaljubi u drugu zenu i pati zbog nje, nego da me samo fizicki prevari iz nekog razloga.. zato sto vidim kako je ovo puno ozbiljnije..,.bar mi se tako cini. nisam jos bila u situaciji da me je muz prevario, ali ne znam kako bih se osjecala, bez obzira na moju situaciju.. ne znam jel me razumijes sad.. kad ne znam ni sama
Top 10 Contributor
102 Odgovora

Draga razumijem ja tebe. I mislila sam na obojicu i na muza i na "prijatelja". I ako se dobro izanaliziras, ako dobro sve sagledas..(sad cu govoriti u prvom rodu) koliko sam ja nezadovoljna brakom, sobom,cinjenicom da sam se koliko toliko prepustila tom nekom monotonom tijeku braka, toliko je i moj muz tj svi muzevi takodjer. Nitko nista ne pokusava da promjeni, vec dani idu kako idu. Ja sam utjehu,osjećaj zivosti našla u novom prijatelju, jer mi on to i jeste-igrom slučaja javile su se jake emocije sa obje strane...

E, sad...to isto se moglo desiti mome suprugu i kad bi znala, krivica je obostrana i moja koliko i njegova.Jer nismo niti radimo na poboljšanju naših odnosa (one trenutke kad smo sami, da pričamo,setamo,posvecujemo samo nama..a ne lezanjem,druzenjem sa prijateljima,gledanjem TV i pricanjem o djeci -ovo svi radimo!!!). Znaci postavila sam  se u situaciju da to sto ja sad radim, kako bi reagirala da se on zaljubio,da se njemu ovo desilo. I vjerujte mi..razumila bi , zato sto znam kako se ja osjecam...sigurno se i on-samo sto nece javno da prizna.Pokušavala sam razgovarati o nasem odnosu , shacao me i razumio,složio se da bi trebali se vise posvetiti jedno drugome..i sve ostalo na riječima...zato ne osjećam krivicu, niti za sebe niti za njega. Jos uvijek ga neizmjerno volim i poštujem ali ovo sto mi se desilo, nisam htjela niti planirala- desilo se ..Ako sazna ovo sto vama govorim rekla bi i njemu, sigurno bi se onda trgao...ili otišao..ostaje da se vidi.

A sada o "prijatelju" - vjerujem koliko got me govorio da me neizmjerno cijeni,voli i poštuje, da me ne želi izgubiti, ..da kad bi njegova supruga saznala, da bi tog trena otčao glavom bez obzira njoj...A isto o njegovoj vjernosti prema supruzi moze meni pričati i ja se praviti kako je divan,  (i jeste meni divan) jer da je sve tako idealno kako on govori- pitam se sto onda radi samnom ???? To sam i njega pitala, - zato sto sam sve ono sto ona nije- ono trenutno,koliko moze biti jer ne zivimo zajedno. Sigurna sam da nije ni on nista bolji kao i svaki drugi kad si dugo u braku...primjer: znamo se dopisivati preko kompa ili moba posljepodne znaci dok sam i ja i on doma. Moj muz lezi i gleda TV, pitam sto radi ti supruga- on kaze ili lezi i gleda TV ili spava...znaci ista situacija kao i kad mene...On zeli razgovor kao i ja ali nema sa svojomdrugom polovicom :))) fali mu to nesto, sto fali i meni....Ona se ne sminka, ne dojeruje, pravi kucni tip - ja cista suprotnost, vrlo zaposlena, uvijek nasminkana,i dani su mi kratki da bi sve zavrsila i na poslu-radim dva posla prvatno i u firmi, nikad ne spavam,troje velike djece,kasni lijezem da bi sve stigla....Eto , totalna suprotnost njegovoj supruzi, i vjerojatno sam mu zato zanimljiva, kao sto je i on meni...

Ne lomim glavu,zasto ,kako i kad bi on....jer sve je moguce...ne znam da li bi mi oprostio muz-vjerojatno nebi..ali se ne bojim ni toga da sazna,da ode,da me ovaj ostavi zbog svoje zene...samo zelim da ovo SAD traje koliko traje, a sto ce se desiti ,da li ce se desiti i da li moj muz ovo isto radi,misli..ima nekoga...ne zelim sa time lomiti glavu...ali znam da bi ja mogla preci preko svega...zato sto sam navikla na njega,njegova vrline i mane,sto bez obzira ga volim...i sigurno bi mu sve oprostila....

Top 10 Contributor
102 Odgovora

Mozda ovo surovo zvuci kako sam napisala, ali je tako...Vjeruj mi imam dovoljno godina (45), nisam su udala odmah nakon fax-a...imam dosta nekog zivotnog iskustva, da smijem i dajem si za pravo da ovako razmisljam..Ne treba se bojati zivota,emocija,osjecaja i svega onoga sto te usrecuje-maknimo sad na stranu djecu kao najvecu radost ili brak koji je prvenstveno sigurnost..., zelim da zivim i da se osjecam zivom!!! Zelim da volim, zelim da budem sretna, jer kad sam sretna , tu srecu sirim na druge-to osjetim da tako djelujem..I zasto onda da se ustezem,plačem,žalim za necim sto sam mogla, a nisam...nemam jos puno vremena da nesto ucinim. I znam da mi je sad najbolji trenutak da nesto napravim, jos se duhom osjećam mladom, djecu sam podigla i napravila divne osobe od njih, vjeujem da bi me razumjela, jer ih ucim da zive!!! Ali oni ce otici od mene, ostacu  sama ,nezadovoljna stvarima koje nisam ucinila a mogala sam...i cijeli zivot cu patiti ...i tako patim , jer sam nezadovoljana postijecim...

Top 10 Contributor
27 Odgovora
a sta da napravis? sta da ja napravim? pa razumijem ja tebe, naravno. bolje razumijem tebe kad citam, nego sebe kad se analiziram. netko mi je jednom rekao da ljubav nikako ne moze biti grijeh, bez obzira između koga se rađa i u kojim okolnostima. zasto se onda tako lose osjecam zbog toga? ja ni nemam djece, i 5 godina sam u braku, ali svejedno osjecam kao da nemam izbora. i ne zelim birati, izabrala sam vec. a zasto se onda tako osjecam? ja se samo nadam, kao sto sam rekla , da ce ta zaljubljenost proci i da cemo naci nacina da budemo (ili ostanemo) prijatelji.. ali da mi fali, fali mi jako! lakse mi je, naravno, kad se cujemo ili vidimo. rekla sam da ga par mjeseci nisam vidjela iako stanuje u mojoj ulici, ali on nije htio dolaziti zbog situacije, i nezgodno je tako, ali dosao je sinoc. i bili smo svi troje zajedno. pricali smo sasvim normalno i nikakvih drama nije bilo među nama (pogleda, bedova i sl.). i bas mi je drago da sam ga vidjela, danas sam puno sretnija. a nocu igramo on line utrke i sretna sam jer sam i na taj nacin s njim. i eto... to je sve sto cu imati, ali i to me usrecuje.
Top 10 Contributor
27 Odgovora
voljela bih jedan dan, barem jedan dan biti slobodna da budem s njim, onako kako bismo mi to htjeli. pod tim mislim nemoguce- da jedan dan nisam udana i da ne postoji nitko drugi..treci.. osim nas dvoje. samo jedan dan... ( ali onda bih htjela jos 1 i jos 1 i jos 1...)
Top 10 Contributor
102 Odgovora

Ne znam sto bi ti napravila niti ti zelim dati savjet. To moras sama rascistiti sa sobom...On slobodan ti u braku bez djece, zaljubljena u drugoga...Interesira me da li ste se poznavali i prije braka, kao prijatelja od tvoga tadasnjeg decka??? Da li je te kemije bilo i ranije, ili je to prijatelj kojeg si upoznala kad si se udala. To su dvije različite situacije i nacina na kojih se mogu riješiti, ali svakako se treba riješiti bar zato sto nemas djece, onda postane teze ,gore i kompliciranije...

Ja i moja prica smo drugo, ja sam bila  okrenuta zivotu u svojoj obitelji 16. god. Od prosle godine sam stavila crtu-stavila ukucane pred sebe od djece-koji su dovoljno stari da se prihvate malo obaveza i po kuci i muza od kojeg sam trazila malo zraka- da se izvucem iz kuce , sporeta, zadaca i ucenja...dok je on sav okupiran bio sve ove godine sobom, svojih hobijima, društvu ,ma prava "muškarčina"koji ni stol nece za sobom da obriše kad jede :)))...Ovo sto mi se desilo nije cudo, ali da sam trazila nisam...cak nisam ni mislila da se covjek opet u tim godinama moze zaljubiti ponovni, i osjecati opet da si nekome pozeljan :)))

Dok ti draga ti imas izbora...samo moras, sama sa sobom rascistiti...

Top 10 Contributor
55 Odgovora
mina (Gost):
a sta da napravis? sta da ja napravim? pa razumijem ja tebe, naravno. bolje razumijem tebe kad citam, nego sebe kad se analiziram. netko mi je jednom rekao da ljubav nikako ne moze biti grijeh, bez obzira između koga se rađa i u kojim okolnostima. zasto se onda tako lose osjecam zbog toga? ja ni nemam djece, i 5 godina sam u braku, ali svejedno osjecam kao da nemam izbora. i ne zelim birati, izabrala sam vec. a zasto se onda tako osjecam? ja se samo nadam, kao sto sam rekla , da ce ta zaljubljenost proci i da cemo naci nacina da budemo (ili ostanemo) prijatelji.. ali da mi fali, fali mi jako! lakse mi je, naravno, kad se cujemo ili vidimo. rekla sam da ga par mjeseci nisam vidjela iako stanuje u mojoj ulici, ali on nije htio dolaziti zbog situacije, i nezgodno je tako, ali dosao je sinoc. i bili smo svi troje zajedno. pricali smo sasvim normalno i nikakvih drama nije bilo među nama (pogleda, bedova i sl.). i bas mi je drago da sam ga vidjela, danas sam puno sretnija. a nocu igramo on line utrke i sretna sam jer sam i na taj nacin s njim. i eto... to je sve sto cu imati, ali i to me usrecuje.
draga mina, ako si primjetila ovdje smo sve žene sa svojim pričama sličnih godišta......i rado bih da ti naše životne priče pomognu da se odlučiš. kao što piše i cecill, još nemaš obaveza, bez djece si i sve je puno jednostavnije......jesi li svjesna da čovjek kojeg si izabrala za muža treba biti tj, ti trebaš biti uz njega još tako puno, puno godina.....da se moraš svako jutro uz njega buditi, s njim dijeliti sve one životne stvari, rođenja, kada zajednički se nagnete nad koljevku i slušate kako beba diše i tada se obadvoje osjećate ispunjeni, još više zbliženi....jesi li sigurna da vidiš baš tog čovjeka koji je tvoj muž u toj situaciji ????? čeka vas i odrastanje djece, pa ponešto problema dok ne stasaju kada morate zajedno kao jedan tim biti roditelji i podijeliti sve te brige, a kada poodrastu uživati gledajući ih kako ste stvorili divna bića i da tada ponekad poželite se opet osjećati mladi, pa koristiti vrijeme za lude intimnosti dok djece nema doma.....misliš li da to zbilja želipš s njim. ako si zaljubljena u drugog....razmisli, kako želiš dalje a da ne razmišljaš šta će na to reći tvoji ili njegovi roditelji, to sada nije ni bitno, jer to je tvoj život koji moraš proživjeti s nekim a da te to čini sretnom, nisu bitini ni susjedi....razmisli šta srce kaže......vjeruj nam da je teško živjeti 20,25,30 godina s nekim tko ne usrećuje i još gore ako u isto vrijeme patiš za nekim.....to neće proći, samo će doći godine a to su ove u kojima smo mi kada ćeš poželjeti osjećati se živom, poželjnom. probudit ćeš se jedno jutro i shvatiti da imaš 45,46,48 godina i da nemaš previše lijepih uspomena a pred sobom imaš svega par godina da ponosno nosiš svoju ženstvenost prije nego počinje se tijelo mjenjati, um..... ne nagovaram te ni na šta.....samo možda postavljam neka pitanja na koja moraš sama naći odgovor
Top 10 Contributor
104 Odgovora
ajme Mina kao da sebe slušam; da se ne moramo sakrivati po gradu, da je svijet stao jedan dan i da nema mm-a i njž, da nema djece na pameti da je taj dan samo i samo naš... da nitko ne zove, da nitko ne pita za nas... da nam Bog podari taj trenutak i mjesto radnje... mada mislim da Bog nije baš imao u planu da će sve biti ovako kad mi ga je poslao hahaha... E tu je sad problem, vidim da si ga i ti uočila - onda će biti još jedan, pa još jedan... misliš da ti je malo dosta? Je, taj tren. Čim on ode, otkine dio srca i želiš ga samo malo više. TU NEMA SUMNJE... tako će biti bez dvojbe jer to tako JE!: Uvijek. I nikad, baš nikad više nećeš biti zadovoljna... onda će ti smetati što radi cijeli dan, ili što ima obaveza i nije s tobom ili se ne javlja taj dan, pa ćeš biti u komi jer mu je mobitel prazan, pa ćeš ga mrziti jer ide doma ženi (ok tvoj ne ide, ali razumiješ me) , pa ćeš mrziti sebe kad se probudiš po noći jer si ga sanjala i fali ti do bola, pa ćeš mrziti tm kad dođe i zagrli te... Tko got kaže da može bez ove agonije - nema pojma. ILi ne voli dovoljno ili nije još stigao do te faze. I vjerujem Cecill draga da je sve pod kontrolom, i nadam se mila da će biti, ali vjeruj mi - tko got je ovo probao, na kraju je okusio i svu ovu gorčinu. Ovdje nema dvojbe. Ovo je sisguran put u agoniju. Ali opet - evo me. nastavljam dalje. Ne mogu da s ene javim, ne mogu izdrćati da mu ne pošaljem ":*" ujutro kao uvijek, ne mogu mu reći "NE dolazi" ne mogu ga odgurnuti kad ga pogledam... Problem je u tome što je sva patnja zanemariva zbog tih trenutaka opojne sreće... kad te zagrli, poljubi... zaboraviš SVE. Nemam to što pametno reći; moraš sama sagledati sva ova sranja o kojima ti pišemo i odlučiti. Ja bih probala, kao što jesam... ne znam kako ću sutra ako se ne čujemo, ne znam kako ću ako se uskoro ne vidimo ... ne znam kako ću sama sa sobom, a kamoli s njim doma... Nekako. Sve će to ova ljubav nadoknaditi... valjda... Ili ću izgoriti u patnji... vidjet ćemo.
Top 10 Contributor
121 Odgovora
Top 50 Contributor
11 Odgovora
miffy (Gost):

miffy je nazočna!Cool

Miffy, javi nam se na mail: r.a.d.o.z.n.a.l.a.46@gmail.com čekamo te
Top 10 Contributor
55 Odgovora
maja.......javi se !!!!!!!! opčinjena.......pa gdje si.......čekamo vas
Top 10 Contributor
104 Odgovora
weeeeeeeee može, tu sam, spremna! idem vidjet koja druga tema....
Top 10 Contributor
27 Odgovora
ja sam isto razmisljala o tome, ali ne mogu nista obecati, jer zivim malo dalje. kad bude vrijeme, javite pa cu vidjeti kakva ce biti situacija. a dotad se drzite, SVE! nije sve tako crno, u kakvoj god da smo situaciji, mozemo mi to podnijeti!
Top 10 Contributor
55 Odgovora
možeš se javiti na mail r.a.d.o.z.n.a.l.a46@gmail.com......a kava će i tako čekati bolja vremena
Top 10 Contributor
27 Odgovora
priska (Gost):
kako je teško biti iskren prema ljudima s kojima živiš a svoje licemjerje još pri tom smatrati kao dar za svoje najbliže!
ja sam se zamislila nad ovim...
Top 10 Contributor
69 Odgovora
kako sam se nasla u ovome..nikada se nece nista desiti..ali ce ostati ceznja.,,ako ja je osjecam tako jako nemoguce da on nosta ne sojeca,,jos sam naletila na forumu na nekakvu temu o znakovima zaljubljenosti..po tim znakovima..da on je bio zaljubljen.,,samo je razlika u bio... spasio se..spasio sebe ali nije mene...sdas ima djevojku koaj mene obozava ikoja bi da se svi druzimo..a ne zna na kakvim sam ja teskim mukama..i na kakvim je mozda i on...
Top 10 Contributor
104 Odgovora
Mina i ja sam.... Ja sam opet odlučila sve prekinuti. Nismo se čuli dva dana osim nekih jadnih dvosmislenih poruka i meni je stvarno dosta navlačenja, natezanja, prepucavanja, očekivanja... Možda gledam krivo, ali gledam po sebi; ako ti je do nekoga stalo javit ćeš mu se. Ok ne javljam se ni ja njemu, možda sam u krivu kažem - ali imamo nekakav dogovor da kad je sa ženom (ovih dana je) da se on prvi javi... pa ne moraš. Ja sigurno neću. A da sad sve ispočetka idem, da se opet patim i dozvolim mu da je opet slomi... ne mogu. ako se javi znat će da je kraj. ako ne - bit će kraj sam po sebi Divan dan za donošenje ovakvih odluka :(
Top 75 Contributor
7 Odgovora

cecil, samo pripazi malo što se tiče supruga, možda i jeste drven ali to ne znači da je slijep! ima milijardu kombinacija i razloga zašto se ponaša tako kako se ponaša, a ti ne moraš znati nijedan. iskreno, nekih savjeta nemam pošto je svaka situacija potpuno relativna i posebna, specifična sama za sebe tako da ti NITKO, ama baš nitko ne može dati odgovor što napraviti i što je ispravno. kako se kaže, do vrata te mogu dovesti ali sama moraš proći kroz njih.

Top 10 Contributor
102 Odgovora

Da nu !!! Vrlo zanimljivo ovo tvoje...znam da mi svi vi ne mozete pomoci, sve je na meni i mojoj odluci.....ali me zanima pred koja vrata bi me ti dovela ????

Top 150 Contributor
4 Odgovora
drage žene, izvještaj sa druge strane... odem na seminar, upoznam super curu...ono, iskrice i- nista...i onda se nakon pola godine slučajno sretnemo na moru i tjedan dana provedemo skupa. problem? sto sam vec skoro 15 god u vezi, a od toga vec bar 10 jedva cekam da klinci odrastu pa da zavrsim tu vezu...zašto? zato sto imam jednu od onih zena kojima su "kafenisanje i sapunice" smisao zivota u slobodno vrijeme, pa se ne druzimo previse- ni horizontalno ni vertikalno. ali- kad mi je nasla sms poruke od "super cure" onda joj je postalo krivo. samo, vrijeme i dalje ne provodimo skupa, seks joj je i dalje apsolutna tlaka (prema vlastitom priznanju ocekivala je da poslje 30-te necu vise pokazivat interesa- tako nesto izjaviti i ostat živ:) i unatoč svemu, ona i dalje misli da je nama baš dobro skupa i da je to šteta kvarit?!?! mislim da nekog obzira treba imati i prema partneru a posebno prema djeci. ali sve do neke mjere. ako imate pored sebe nekoga ko vas nije sposoban zadovoljiti ni intelektualno ni fizički (a moj uvjet je barem jedno od to dvoje) onda je stvarno vrijeme za nesto novo. bilo da ste žensko ili muško. u zadnje vrijeme se ni sa "super curom" ne čujem, ali čak i to nema veze (iako malo peče muška taština da se ona meni ne javlja:). važno je to da sam nakon 10 godina truleži vidio da mi i dalje može biti s nekim jako lijepo...i da uskoro dolazi moje vrijeme:)) eto, sad možete raspalit po muškima koji varaju:))
Top 10 Contributor
55 Odgovora
zašto misliš da bi raspalile po muškima koji varaju. drago mi je što ti kao muškarac iznosiš i svoju stranu priče. mi jednostavno si na ovaj načim olakšamo dušu, možda tražimo odobrenje za ono što činimo, mislimo, želimo. i ovo što si napisao " nakon 10 godina truleži " o tome se radi. svi mi želimo se osjećati ponovno drugačije. da li vam se dogodi da nakoj toliko godina braka gledate film i dok se njih dvoje na ekranu ljube očajnički pokušavaš se sjetiti kakav je to osjećaj????'
Top 10 Contributor
104 Odgovora
MUSKO! Naravno da neću raspaliti po muškima, to bi bilo fakat licemjerno. Nego, moram potpuno podržati ovo što si rekao "ako imate pored sebe nekoga ko vas nije sposoban zadovoljiti ni intelektualno ni fizički (a moj uvjet je barem jedno od to dvoje) onda je stvarno vrijeme za nesto novo". AMEN to that!!! Upravo je to ono što mi drži glavu iznad vode; jer kako se sve kod vas svelo na sapunice i kafenisanje - kod mene se naš brak sveo na blejanje u tv, svađe oko novca/djeteta/sexa/kuće, povremeno druženje sa kumovima/šogorom/prijateljima... te sex iz obaveze. Nema više nikakvog izazova, vatre, iskre, nema intelektualnog uzdizanja, nema romantike, nema pravog interesa... sve je postalo rutina i stvar navike. A ja umirem od dosade! Ako nema kontakta sa Njim moje vrijeme se svodi na blejanje u komp i chat sa frendicama, njegovo na blejanje u tv. S druge strane - svako i minimalno druženje s Njim je pravi izazov; skrivanje, šaputanje, razgovori, planovi... sve da i nema kontakta, tko bi normalan tome odolio kad me na prvu odavno oborio s nogu - samo pogledom! A što se tiče muške taštine Muško, hvala ti na tome. Mislila sam da samo žene imaju foru "zašto on ne nazove prvi" hahaha! "važno je to da sam nakon 10 godina truleži vidio da mi i dalje može biti s nekim jako lijepo...i da uskoro dolazi moje vrijeme" - i ovo! BRAVO! Da čujemo detalje o super curi!
Top 150 Contributor
4 Odgovora
radoznala (Gost):
nije najgore što umireš od dosade, nego više se ne žuriš doma, tražiš toliko razloga da pobjegneš iz kuće, nevidiš ništa u budućnosti.
pa da, ne žuriš se doma a još ljudi mislke kako sam vrlo vrijedan:)) sve treba iskoristiti, pa cak i takvo stanje. to dođe kao dodatni stimulans za posao a i za sport. ipak me čeka "tržište" (rada:), pa da se ne pretvorim u hodajući plast sijena:))
Top 10 Contributor
31 Odgovora

Drage moje,zašto ne nastavite  ove razgovore?Tema je odlična(tako se malo o njoj piše) i prvi put sam pročitala da neko iskreno govori o stvarima koje su normalne da se dogode u životu a recimo amoralne su.Gdje sam god pročitala savjet stručnjaka na ovu temu svi su dali isti odgovor a to je razgovor sa mužem i ponovno zbližavanje,kako vratiti nešto što je izgubljeno što oni misle da je to tako lako, ja neznam što bi moj muž mogao ponovo uraditi da vrati one osjećaje i strast o tome je trebao prije razmišljati.Zato mi je drago što sam naišla na vas i ja vas podržavam,zašto mi žene ne možemo malo za sebe nešto napravit da budemo sretne.Samo mi nije jasno čitajući ove vaše priče o o novim obostranim ljubavima, znači vi ste u braku i on takođe jednako rizikujete,on je zaljubljen i vi ste zaljubljeni prva faza euforija sve divno,druga faza već se ne javlja kao u početku vi čekate i opominje da vam muž ne primjeti itd... treću fazu niste opisale.Mene interesira u tome svemu zašto nije obrnuto,zašto je njima više stalo do njihovog braka nego nama ženama ili su veće kukavice ili ni ljubav doživljavaju površno,Što mislite o tome?

Top 10 Contributor
69 Odgovora
mislim katice da imamo..netko zbog koga je ljepse zivjeti,,koji je dovoljan da nas usreci pa makar izdaleka.. ja se sa svojim vidjam i ne zelim nista vise..samo da ga vidjam i da ga cuvam u svome srcu.. on ima vezu,ja imam muza..i nikada necemo biti skupa..a ali meni je dovoljno da je dio moga zivota..mozemo pricati,druziti se..sve je lakse .. a i teze..zadrzat cu pravo ga voljeti tajno i ne dopustiti da me to unesrecuje..
Top 10 Contributor
69 Odgovora
mislim da to nije bazirano da trecu etapu cini zena koja ce prije otici ego muskarac..treca etapa je stavljanje svega na vagu.. sto je bitno sto se moze sacuvati a sto vrijedi prekriziti..
Top 10 Contributor
104 Odgovora
Musko, stvarno mi je predobro čitati mušku stranu priče. Čak dok čitam tvoje viđenje, na kratko vidim njega - on ima isto faze durenja, povlačenja - nemam pojma zbog čega. Odnosno, pretpostavljam. Jer ja počnem dramiti, pa valjda osjeti da je sve to too much te onda slijedi faza hlađenja. TO me izluđuje, ali razumijem ga. I on ima doma ludu ženu,. klince - i on kao i ja mora držati glavu iznad vode i čak mi nekad paše da se malo ohladimo. Nekad ne. Danas ne. Danas mi fali do ludila. E čak sam došla do toga da je takav zbog horoskopa - ovan, a bila sam sa dosta ovnova (ne znam zašto mu mi oni slabost) i već sam se navikla na te fore.... Piši dalje Muško, moraš nam biti "pogled s druge strane" :)) Koliko obično izdržiš da joj se ne javiš? Kako to izgleda kad se čujete?? Data; da ja sam udana i imam dijete, on je oženjen im ima dvoje djece. I da faze su zaje***. PRva faza je faza ludila; potpuno sam bila opčinjena, luda, nisam se mogla kontrolirati, obožavala sam ga (obožavam ga i sad samo držim pod kontrolom) bila bi s njime stalno, cijeli dan svaki dan... faza kad doslovno izgubiš glavu. A moram doma ka obitelji i biti normalna!! Druga faza je hlađenje, buđenje. Postaje mi jasno da nismo sami, da nismo klinci, da on ima ženu (koma) da ima obitelj, da ima obavezu, da mu ne mogu biti sve na svijetu kao ni on meni... mislim da sam još u toj fazi. Pomiješana je sa nedoumicom; ostati ili otiči. Javiti se ili ne. Zagrliti ga kad dođe ili glumiti da sam mrtva hladna. Nikad nisam uspjela ovo zadnje. POsebno ako se ne vidimo po dva tjedna ili više. Ne mogu ga ispustiti iz ruke :)) Sad sam opet u fazi da ne mogu više da me previše boli i da je najbolje da sve zaboravim i pustim ga.
Top 10 Contributor
31 Odgovora
Mene interesira zašto su opet muškarci trezveniji u takvim situacijama i zašto su žene u većini slučajeva opet ostavljene i moraju da pate?
Top 10 Contributor
104 Odgovora
Cecil, potpuno te razumijem, ali ja čak mislim da se ne bih rastaja; ja bih bila prava kučka i imala ih obojicu :). Ovoga doma za ozbiljne stvari - nekog drugog za bijeg iz stvarnosti. Znam da zvučim užasno i pohlepno i bahato... ali muški TO upravo rade. Ni jedan se nikada ne rastane, samo se zabavljaju. Možda i vole onu drugu ali ženi nikad ne ostave. Niti se ne trude, samo prodaju priče. Zašto bi onda ja?? Zašto bi se odrekla te sigurnosti doma, tog nekoga tko me pozna 20 godina i imamo zajedničku povijest, dijete, sve drugo... zašto? Ja bih samo promijenila stavove od mm-a, malo preuredila brak i ostavila sve ovako kako je. Ako mogu oni, zašto ne bih i ja? A zašto muški ležernije gledaju na sve? I ja se to pitam; možda baš zbog ovoga što sam navela; jer oni znaju da neće ostaviti ženu, jer su sigurni da će ih žena čekati doma i za 20 godina. A mi se kunemo na vječnu ljubav, ostavljamo muževe i radimo drame jer ih volimo. I vjerujemo im. Imamo drugačiju percepciju života i ljubavi, vjerujemo u monogamiju i sreću s jednom osobom. Njima to izgleda nije važno.
Top 25 Contributor
25 Odgovora
data64:
Mene interesira zašto su opet muškarci trezveniji u takvim situacijama i zašto su žene u većini slučajeva opet ostavljene i moraju da pate?
Zašto ? - Zato jer je muškarcima tako praktičnije. Drage moje, ne vjerujte muškarcima kad vam govore kako su im žene rospije. U većini slučajeva to baš ne odgovara istini. Žao mi je što sam vas razočarala, ali muškarci gledaju na ljubav malo drugačije nego mi žene. Učinit će sve, obećati sve, napričati bajke samo da nas dobiju u krevet. A kad to dobiju, e onda se obično prorijede pozivi, rijetko se viđate, slijede razni izgovori....... i vrate se oni u svoje gnijezdo. Do sljedeće žrtve........ Mi žene padamo na romantiku, nježnost, lijepe riječi..... Muškarcima je vrhunac romantike kad im se di**e. Nije pravilo, ali uglavnom vam je to tako........ Muškarci su s Marsa, žene su sa Venere....... nažalost.
Top 75 Contributor
6 Odgovora
luna15:
naivna, potpuno ista priča kod mene, od početka do kraja kako si ti ispričala. Koliko traje to kod tebe?
Ne traje dugo, neka 3 mjeseca. Ali što sam se zaljubila. Nisam više mislila da se mogu uopće tako osjećati. I tako je sve divno bilo. Svaki dan smo se satima dopisivali, razgovarali o svemu i svačemu. Ma, čovjek mog života, baš smo se našli. Do jednog dana kad mi je rekao da je gospođa našla poruke, da mogu očekivati poziv od nje i da me moli da mu spasim brak. Jer to samo ja mogu napraviti, njemu ne vjeruje (kao meni će povjerovati). Čim mu se brak našao u opasnosti mene je odbacio, uopće se ne javlja više. Čujem da se gospođa ipak želi rastati. Ja se i dalje nadam da će mi se javiti, da će izabrati mene, da će voljeti mene. A znam da neće. I sada sve one priče kako mu je stalo do mene, kako se zaljubio, kako mu nedostajem, kako me voli padaju u vodu. On i dalje voli svoju ženu, a ja sam mu vjerovala sve. Koliko traje kod tebe? Malo mi je lakše kad znam da nisam jedina u takvoj situaciji.
Top 25 Contributor
25 Odgovora
OPČINJENA ma nisu toliko djecai ostalo kako pišeš da nema djece vjerovatno bi tražila rastavu i dao bi joj i poslije rastave da dođe tražiti bilo što dao bi joj kao i mirovinu kad bih umirao . samo zato kad nitko nije htjeo da me sasluša ona je a to je bilo poslije zatvora .Možda ti je ne svatljivo ali 91 .god je ostala sa mnom kad god je teško bilo ostali smo skupa a osječaji su bili na drugom mjestu .to je nešto što je između a ne krevet . da ti postavim pitanje ?vjerovatno bi se prasnula sa Mel Gibsonom ili nekim tvojim kojeg obožavaš ili nju nebitno ,stavi ga u prostoriju i pusti ga 30 dana u njoj poslije toga uđi i daj mu da se oporavi a sve ono što je on iz sebe izbacio stavi u krevet pored sebe jer to je on . bi li legla u krevet poslije toga pretpostavljam nebi nebi ni zamjetila da je to ON . e vidiš a ja ako sam sa tobom trideset godina neču ni primjetiti da ti nisi kao što si nekad bila nego si mi ista i sada a to što nema akcije što nemaš u domu moraš izači van doma da to pribaviš pretpostavljam da si preko 30 tak god. još si mlada možda griješim.
Not Ranked
1 Odgovora
bože ja čitam sve što ovdje piše i ne mogu vjerovat do čeg se ljudi dovode. vjerujem da je najlakše pametovat iz perspektive promatrača kao i da nikad nitko ne može znat što se događa između dvije osobe bolje nego one same, ali ne mogu vjerovat koliko okolišanja i koliko ljudi prave nove probleme kako bi probjegli od starih koji su zapravo sama srž. nisam udana, moje prijateljice su većinom u vezama ili brakovima, ali imam dovoljno iskustva, a i sama sam svjedočila problemima u braku u obitelji, razvodu i sličnome. ne znam koliko bilo koja od vas ima godina, ali znam da sve što sam ovdje pročitala zvuči ko da je izašlo iz usta tinejdžerki. ne želim nikoga uvrijediti, ali poruke koje sam pročitala toliko odišu nezrelošću da sam se razljutila. svi kukaju kako im muškarci rade ovo, kako im rade ono, varaju ih, nedaju ima pažnju, nežnjost, a što žene rade?? stvaraju im otvorene prilike da ih povrijede. dajete im sve i onda očekujete i da neće sve uzet?? brinete se samo o drugima, ne vodite računa o sebi i onda kad vas ljudi počnu uzimat zdravo za gotovo pitate se zašto?? mislim da odgovor leži u riječi od 4 slova, a zove se: stav. tvoj stav je skup tvojih razmišljanja, potreba, osjećaja, tvog poštovanja prema samoj sebi prvenstveno, a onda i prema drugima. jako dobro razumijem kako je to kada se ljudi vjenčaju mladi, što zbog trudnoće ili loše prosudbe i kad nakon nekog vremena shvate da nisu jedno za drugo, ali nije razvod najgora stvar koja se može dogoditi ženi, mislim da je ovo što vi živite puno gore. svatko ima svoje životne okolnosti, svoj križ, svoje probleme, ali ako želite poštovanje, nježnost i ljubav sigurno to nećete dobiti tako što skačete u krevete oženjenih muškaraca ili varate muževe. to što dobivate je privid. a ono što zapravo dajete je dojam žene koja nije dorasla nositi se sa problemima, riješiti situaciju kako spada i refleksiju te slike ćete osjetiti kad tad, bilo na način da vaš muž sazna pa da vam propadne brak ili na način da vas ljubavnik ostavi, kako god da bilo, ovo nije način i može jedino loše završiti. jedini način je da se prestane sažaljevat, lupite šakom u stol i nađete zrelo rješenje, bilo da je to otići ili ostati. pa nije ni smak svijeta ostaviti muža i udati se za nekog novog. ako je to vaša prava ljubav kao da je bitno šta će selo pričati, vaš je život i vi ga živite. kakvo poštovanje dobivate od čovjeka koji traži od vas da se skrivate? kakvo poštovanje vi odajete ljubavi ako isto tražite od nekog? koliko vi sebe volite ako zbog malog osjećaja pažnje pristajete biti nekome na drugom mjestu ili pristajete na sve ostale kompromise? mislim da u tom leži puno veći problem od ovog koji sebi radite. ne možete tražit da vas netko voli, ako vi same sebe ne volite. to je jednostavno ono čime zračite i zbog čeg se ljudi ponašaju prema vama tako kako se ponašaju. ispričavam se ako sam nekog uvrijedila, nije mi cilj vrijeđati niti soliti pamet, dapače, jedan dio sam i sama iskusila i naučila na svojoj koži, ali i dalje ne mogu vjerovati koliko su žene sklone iskomplicirati život čak i onda kad je jednostavan. umjesto da se ljudi uhvate u koštac sa problemima, suoče sa strahovima, i zatraže ono što žele, ono što zaslužuju, oni se uvale u probleme i onda cvile kako im je teško. jednom kad shvatiš šta želiš u životu sve je poprilično lagano. ono što voliš, želiš, ono što ti odgovara- za to se boriš, noktima, zubima, rukama, nogama. ako ne ide, bar znaš da si sve pokušao, digneš glavu i kreneš dalje. nije život med i mlijeko, pa ljubav je posao, ljubav je odluka, to je nešto na što pristaješ, to je nešt za što se boriš, nešto u što ulažeš sebe, a ne nešto od čeg odustaješ nakon prvog spoticanja. ako odustaneš, onda znači da toga nisi ni vrijedan. ništa što je vrijedno ne dolazi lagano, za sve se u ovom životu namučiš. ali onda i traje. ako ne ide, odeš dostojanstveno, ali bar znaš za šta si se borio, barem znaš čemu stremiš i koji je tvoj cilj, ovakvo izgubljeno traženje sebe i kvaziljubavi se može opravdat jedino ako ti simultano iskaču prištići i rastu prve dlačice. sve kasnije NIJE sudbina, nije životna komplikacija, nije kaos, roza naočale nego naš izbor, naša spremnost na borbu, naša zrelost i naša doraslost situaciji. sreća je rezultat osobnog truda, a ne prst sudbine. pa onda i odlučite prestat bit nesretne, nije ni biti sam najgora stvar na svijetu.
Top 75 Contributor
6 Odgovora
Pročitao sam sve postove ovdje. Evo, ako baš želite čuti i mušku stranu priče, no nekako sumnjam da će vam se svidjeti. I ja sam trenutno u ovoj fazi života u kojoj ste i vi. Točnije, moja supruga je u toj fazi, ja sam sve to saznao, znam sve detalje. Znate li kakav je osjećaj kad vam voljena osoba dodje doma i kaže "ja sam se zaljubila u drugoga i ne želim ništa s tobom". Što mislite kako je to? Ja nisam stereotipni muškarac, nisu svi muškarci ovisni o izlascima, utakmicama, birtijama itd. Ja sam se u potpunosti posvetio svojoj supruzi i svojoj obitelji. Nju stavio na prvo mjesto. Ako sam nešto radio, to je svaki dan joj davao do znanja da je voljena, potrebna, najzgodnija na svijetu... niti jedan dan nije zaspala bez "volim te" itd. I onda doživite da se takva divna osoba pretvori u nešto neprepoznatljivo. Nešto sebično. Da, treba misliti na sebe, slažem se, treba izraziti nezadovoljstvo, treba težiti vlastitoj sreći. No po svaku cijenu? Preko uništenih života drugih ljudi? Nipošto. Sve vas koji ste "godinama u takvoj situaciji" pitam - ako ste toliko bili zanemarivani od svoga partnera, ako vam je zaista nešto nedostajalo, jeste li to rekli svome partneru? Jeste li pokušali zajednički pronaći rješenje? Ne, nego ste gurnuli glavu u pijesak, i išli linijom manjeg otpora. Je li to poštena situacija u koju ste stavili vaše partnere bez njihova znanja? Što sad očekujete od njih? Moraote biti svjesni da nije samo vaša euforija u igri, u igri su i puno opasniji osjećaji - prijezir, izdaja, sebičnost...I nije samo vaš život u pitanju, u pitanju su i drugi životi. Ja sam u odnosu na vaše partnere u nešto drugačijoj situaciji, ja ZNAM što se dogadja. I reći ću vam iz prve ruke - ne želite da vaši partneri prolaze kroz ovo. Vjerujte, niti vi ne želite prolaziti kroz ovo.I kao da to nije dosta, stavljen sam u situaciju toplo-hladno, razvest ćemo se, pa nećemo...Evo, do prije tri dana smo se razvodili, i sasd moja supruga kaže da se ne želi razvesti i da će ga ostaviti. A prije toga je rekla da ne želi ništa imati sa mnom. I što sad? Teško je razmišljati trezveno. Pogotovo kad su osjećaji tako jaki (ja još uvijek imam tako jake osjećaje prema supruzi). Ali MORATE razmišljati trezveno, a ne srcem. Shvatite da ćete razoriti mnoge živote. Mnoge nedužne živote. Idite na savjetovanje. Možda problem nije vaš partner, možda je on cijelo vrijeme nesebično davao ono što ste vi trebali, no vi to jednostavno (svjesno ili nesvjesno) niste prepoznali. Ako toga nema, ako nema pomoći, učinite posljednji odgovorni korak i dopustite vašim partnerima da i oni potraže sreću negdje drugdje. Sve drugo je umotavanje vlastite sebičnosti u sjajni papir. Kako će moja situacija završiti ne znam. Hoće li se ovo pretvoriti u višegodišnju patnju ne znam. No kad ste u ovakvoj situaciji, nakon nekog vremena prestanete osjećati bilo što. Samo želite da prestane boljeti.
Top 10 Contributor
104 Odgovora
LeeLo nemoj se uvrijediti, ali ne možeš pričati kako je more hladno ako ga gledaš sa terase i imaš dovoljno iskustva sa bazenima... daklem, ako nikad nisi bila u braku ne možeš reći da znaš što pričaš jer su tvoje prijateljice u braku. Glupost. Također ti želim reći ovo što si napisala isprintaj si, spremi negdje i čuvaj. Ne želim ti da prolaziš kroz ovo što smo mi prošle, ali jednog dana ćeš se udati, i možda ti se ovo desi. Onda uzmi papir, pročitaj što si napisala i pokušaj se spasiti. PA mi javi jesi uspjela... sretno.
Top 10 Contributor
104 Odgovora
Zbunjola, nisu svi muškarci kao ti. Ja sam se sa svojim borila svim oružjem. Na kraju sam se okrenula prema van, nesvjesno. Nenamjerno. Samo sam odlutala. Srećom vratila sam se, našla sam put doma i svoju pirču završila. Međutim, moj se suprug tek sada sabrao, tek sada shvaća što je radio i tek sada je progledao. Nadam se da nije prekasno. Užasno je teško vratiti se na početak. Nikad nije saznao i nikad neće. To je bilo nešto samo MOJE. A sa ženske strane, tvoja priča - možda će zvučati brutalno, ali ona se tebi vratiti neće. Fizički možda da, u brak možda da, ali srcem sigurno neće. Vjeruj mu. Ako je dozvolila da saznaš - onda je htjela da znaš. Možda podsvjesno. A ako je htjela da znaš i za to postoji razlog. Očito nije da se prmijeniš ako je to sve što si napisao istina i ako si tako... jedinstven. Ajde sad ti razmišlja trezveno, zašto ju ne ostaviš? Boljet će, ali čisti rez je bolji nego ovo mučenje.
Top 50 Contributor
8 Odgovora
Moje iskustvo je nesto drugacije. Borbe u sebi sam vodila dvije godine u groznom braku. Naime, jos kada sam upisala fax upoznala sam jednog prekrasnog covjeka. bili smo iskreni prijatelji nekih dva mjeseca, nakon toga ja sam tadasnjeg dečka a sad vec bivšeg muža ostavila zbog njega da probamo. nije nam bas islo najbolje jer smo nazalost oboje zavrsili veze u kojima smo bili godinama samo kako bi mogli biti skupa. Dogovrili smo se da cemo prekinuti intimnu vezu i postati najbolji prijatelji. Ja sam se vratila tadasnjem decku i bila s njim jos 3 godine, nakon toga smo se ozenili, ja sam rodila prekrasnog sinčića i nikada nisam bila sretna, cak ni na početku braka. Nakon 3 godine braka jedan dan ja i moj najbolji prijatelj bili smo sami u jednom stanu, on odlicno masira i zamolila sam ga da to ucini, on me krenuo masirati i ljubiti. raspala sam se, rastopila, tolike godine nisam osjetila njegov dodir, poljubac i tako mi je godio. dvije godine skrivali smo nasu vezu. ja sam u braku bila jos ocajnija. nisam zeljala biti doma trenutka, on mi je citavo vrijeme bio ogromna potpora. Nikada nije trazio da ostavim muza. Uzivali smo jedan u drugome kad god smo mogli. radili smo zajedno, ma idila. i jedan dan samo sam dosla doma i doceklo me jos jedno sr**** od mog muza. samo sam mu spakirala stvari, nazvala njegovog prijatelja i otpremila ga kod roditelja njegovih. nemogu vam opisati koliko oslobađajuce je to bilo za mene. Sada sam u sretnoj vezi. Volim svog deča :-), uh kako to voli reci, najvise na svijetu. Planiramo ovo ljeto pocet zivjet zajedno. Ustvari vec zivimo ali on ode tu i tamo doma po stvari i tako. Sve u svemu zivim u bajci. On me voli, poštuje, cijeni i zna svaki komadic moga tijela. kemija koju mi imamo nije se izgubila ni kada smo bili samo prijatelji, a sad samo svakim danom raste i raste. Ja sam sretna jer sam voljena onako kako ja to zelim da bude. Mislim da to svim zenama fali u nepotpunim vezama, brakovima bez obzira. Zato ZENE nadite ono pravo. Trazite dok ne nadete. I nemojte mislit da je poso, kuca, brak jedini cilj!!!!
Top 50 Contributor
9 Odgovora
Zanimljiva tema...i meni se to sve dešava..pitam se često..što je to ?zaljubljenost ..jeli to moguće...kakav je to osjećaj ?Kako nekome tko me poznaje duže i živi sa mnom nikad nije ništa dobro..kako od njega molim za mrvu pažnje..osjećaja..U braku sam 16 godina ..za sve druge to izgleda brak savršenstva..ja bi nam sama dala oskara za glumu...a kada plublike nema..pretvara se sve u neku platonsku vezu...pokušala sam nekoliko *** izaći iz svega toga ali bezuuspješno..nisam imala dovoljno snage..pokušavala spasiti sve a sad vidim da je sve uzaludno..samo sam predmet na koji je navikao..ja sam izgubila bila svoje sam samopouzdanje..Tko god mi se pokušao približivit naišao je na veliki zid..jer uvijek sam se pitala kako nekome mogu biti dobra a njemu ne a poznaje me tako dugo..kako je on hladan prema meni ...tako je bilo sve dok nije naišao netko jako uporan ..netražeći ništa ..osim prijateljstva..jako tople riječi...smijeha..druženja..Između nas su se počeli stvarati osjećaji..ali ni sama neznam šta je to..ja inače stvorim blokadu prema tome..ali sad se osjećam bezpomoćna..tako slaba...to je to za čim sam žudjela...što sam željela...te sitnice...koje su stavile osmijeh na moje lice..zbog kojih se osjećam da sam živa..da postojim...što dalje i kako neznam...ali što god da je ovo kakav god da je osjećaj sretna sam što sam ga osjetila..nisam vjerovala da je moguće više ikada...kao u pjesmi.. Odjednom ti..u jutru što kraj mene drijeme odjednom ti ..a činilo se nikoga nema ti ..odjednom ti u kapi kiše ti...a činilo se nikad više..
Top 50 Contributor
8 Odgovora
ne mogu se nikako sloziti da je to uopce potrebno. moze biti samo zbunjujce. mislim da kao majka trebali bi znati kako to rješiti s dijetetom a ne uvlaciti neku trecu osobu koja ce onda dijetetu govoriti da ce sve biti uredu, kako ce dijete imati povjerenja u vas ako vas posao radi netko njemu nepoznat?
Top 50 Contributor
8 Odgovora
ja sa svojim muzem nisam spavala 3 godine jer on nije imao te potrebe i nije me volio itd... puno stvari....
Top 50 Contributor
8 Odgovora
hvala! upravo to. mogu samo reci da je moj bivši muž sada jako sretna. ima neke proritete u zivotu koji nikako nisu bili vezni uz ljubav i obiteljski zivot koji sam ja jako htjela i priželjkivala. on mene jednostavno nije volio i nisam ga zanimala i to je dovelo do toga da sam ja pocela gajiti iste osjecaje za njega. bez ljubavi tesko se stvari rijesavaju. odnosno mislim da ih je nemoguce rijesiti. svima zelim srecu i veselje i punoo ljubavi jer to nas drzi na zivotu i za to zivimo. nista materijalno... samo priroda...
Top 75 Contributor
6 Odgovora
miffy (Gost):

sven...ti si iznimka i dokaz da i muškarci mogu srcem uć u izvanbračnu vezu i da su spremni krenuti ponovo i ispočetka s drugom ženom. šteta pa ti se nije posrećilo....al takav kakav jesi sigurno ćeš nać novu ljubav Smile

Kakva iznimka? Što to znači? Da žene svejsno idu u vanbračne veze srcem, a muškarci u pravilu idu iz nekih drugih razloga (sex, avantura itd.) ? Pa pobogu, žene, zašto onda idete u vanbračne veze s takvim tipovima???
Top 500 Contributor
2 Odgovora
ja nisam u braku no od njega me dijeli nekoliko mjeseci... u vezi sam 5 godina, bilo je svega, no ako rezimiramo, to je jedna lvalitetna veza, za mnoge naše prijatelje primjer idealne veze, i on je jedan kvalitetan i dobar muškarac. ALI... prije nekoliko mjeseci, prilikom jednog izlaska upoznala sam NJEGA. zgodan, duhovit, šarmantan...prsten na ruci... Večer je završila strastvenim poljupcima, alkohol je tu kumovao, no i bez njegovie pomoći vjerojatno bi završilo isto. Nekako mi je to trebalo, malo pumpanja ega, nisam mu željela dati broj, nisam željela probleme. Jedna simpatična večer i to je to. On me kavalirski otpratio do doma, pridržavao pošto me noge baš nisu slušale...nimalo damski, znam...:) I ok, trebalo mi je poprilično vremena da ga izbacim iz glave, unatoč nekolicini sati njegova društva i vrlo malo informacija o njemu. Ljetos sam se zaručila, euforija, planiranje...ženski izlazak za proslavu zaruka..i bum, na koga naletim, na istom mjestu? opet na NJEGA. S tim da ja idem jaaako rijetko van, a on je u tom klubu bio ukupno dva ***, prvi put kad smo se upoznali i drugi tada. Noge odsječene, srce divljački udara, znoj me oblijeva... kasnije sam saznala da je i njemu bilo tako. Nastavili smo se družiti...to se pretvorilo u nešto predivno...ja sam ženska verzija njega, on je muška verzija mene...sve što sam stavila na listu svog idealnog muškaraca, on ima... a osjetim da je intenzitet osjećaja isti i s njegove strane...Kad mu prvi put nisam željela dati broj, rekao je da ćemo se sresti ako nam je suđeno. i jesmo, a šanse su bile gotovo nikakve... Naravno, ja sada više ne razmišljam toliko o vjenčanju...kako bih mogla kad sam luda za nekim drugim...Što se njegove priče tiče, da sad ne ispadam neka naivka koja vjeruje njegovim pričama, nije sretan u braku i prije mene je razmišljao o razvodu...iskreno je priznao da mu fali samo malo hrabrosti da poduzme ono što zna da treba, neovisno o meni, vrlo je realan. ništa nismo jedno drugome obećali, želimo pustiti da još prođe malo vremena da vidimo jesmo li zaluđeni ili je to zaista ljubav... Što se mog dečka tiče...volim ga, naravno, divan je, no uvijek sam sumnjala je li to zaista to što želim ili sam se zadovoljila i prilagodila....Vjerujete li vi u sudbinu?

Svi odgovori

Top 10 Contributor
55 Odgovora
sve je počelo prije tri godine kada su se naši odnosi u braku promjenili...to je već jedna druga tema.... moje iskustvo u traženju ljubavi je puno razočarenja. mislim da mi u životu fali pažnje, poštivanja, strasti i onda sam probala to potražiti negdje drugdje i gledajući u ovim godinama kako trošim život na toliko negatvnog, htjela sam probati osjećati opet nešto, značiti nekome nešto. nije to tako jednostavno, jer većina oženjenih muškaraca nije spremno predati se potpuno....valjda strah da nepoželimo da ostave svoje obitelji. i kada sam nakon tri godine mislila da sam našla nekog eto dogodilo se to da sam se prevarila kao i par *** prije....odmah me se odrekao. da se rzumijemo, ni jedna od nas ne želi nikom raskopati brak, niti želi sav ovaj trud u svom braku samo tako odbaciti, ali želim samo malo nježnosti....taj ojsćeja da nekome si bitna. žao mi je što se ovdje ne uključe i muškarci u raspravu, pa da onda čujemo i drugu stranu...možda mi sve krivo shvatimo...ne znam. prije sam se loše osjećala zbog ovog što sam tako prazna u svom domu i što bježim nekome drugom, no vidim da nisam jedina, da se to događa i drugim ženama i da sve očajnički trebamo samo malo pažnje. i najvažnije od svega, nesmijemo se zatvoriti u kuću a to sam ja baš često radila.....treba se kretati među ljudima i nalaziti vrijeme za sebe i koristiti ga kako želimo, pa makar u tuđem zagrljaju.....a ja to trebam.
Top 10 Contributor
55 Odgovora
draga cecill po tko zna koji put ti ponavljam ono što ti sve ovdje pričamo, tek dolaze oni dani kada ćeš biti nemirna, kada ćeš ga poželjeti a nećeš moći do njega, da nećete moći uvijek uskladiti raspored, da će morati birati između vremena provedenog s tobom i obaveza prema obitelji, možda si ti ipak drugačija, a to zbilja bih rado...i da budeš puno sretnija nego neke od nas......da zbilja uživaš i da ta slatka tajna ti život čini ljepšim...moj se pretvosrio u moru....košmar.......
Top 10 Contributor
27 Odgovora
Top 10 Contributor
27 Odgovora
i da.. ja sam vec par godina u toj situaciji
Top 10 Contributor
55 Odgovora
mina (Gost):
slažem s tobom draga mina i svjesna sam ja toga da nitko nije savršen i da ono za čim čeznemo je proizvod naše mašte, ali svejedno boli, svejedno se teško nositi s tim. nema ljepšeg osjećaja nego zavući mu se pod majicu....i vjerujem da bih opet to napravila samo da opet to doživim.
Top 10 Contributor
102 Odgovora

Da steta sto se i muski ne ukljuce u raspravu, a znam da ih ima na ovim stranicama....i hvala vam sto me odgovarate, ali  osjetiti ponovno ono sve...leptirice,trnce ,njezan dodir,paznju ...je toliko divno i neopisivo , da srce ne prihvaca cinjenicu da se mozes osjecati jadno,ostavljeno i tupo - poslije kada sve prodje....znam sto me moze cekati,sto se moze desiti ali sad,ovaj trenutak, vrijedi patnje i bola...ne znam za vas ali ja sam sad u potpunom zanosu emocija koje su isplivale...a tako je i kod njega...oboje prozivljavamo nesto sto ne zelimo, i znamo da nije dobro, ali se svega ovoga ne bi niti odrekli....i stalno me upozorava na prisebnost i obaveze u braku, da ih se drzim da se ne sazna, da suprug ne primjeti promjene, a hvala bogu sto je drven tako da za sada nista niti ne primjecuje :))))

Top 10 Contributor
27 Odgovora
Top 10 Contributor
55 Odgovora
mina (Gost):
želim ti od sveg srca da ustraješ u tome.....
Top 10 Contributor
27 Odgovora
dugo ja vec zivim s tim, tako da sumnjam da cu sad nesto promijeniti... to je sad dio moga zivota i moram se nositi s tim najbolje sto znam, stisnut zube kad je tesko (a zna bit jaako tesko) ali i veselit se kad je sve ok.
Top 10 Contributor
27 Odgovora
i meni je tesko sada sjediti pokraj njega a da ga ne dodirnem, da ga ne zagrlim...a znali smo tako cijelu noc provesti zajedno, pricajuci samo ili se samo zagrliti i sutjeti satima... ili izac prosetat zajedno.... fali mi to jako, fali mi on.. i zato kazem da cu radije ovako nego nikako. ali razumijem vas sve i znam kako je tesko...
Top 10 Contributor
121 Odgovora

mina (Gost):

ja znam što osjećam i to se zove ljubav. nemogu sa sigurnošću reči što bi bilo kad bi se ta ljubav realizirala u pravom smislu riječi i kad bi bili i službeno par koji dijeli dom i svakodnevicu al mogu naslutiti. igrom slučaja smo proveli mjesec dana pod zajedničkim krovom i odlično smo funkcionirali. mjesec dana i 10 godina nisu isto, znam. al ipak...

Top 10 Contributor
27 Odgovora
vjerujem da je ljubav, ali zaljubljenost je prolazno stanje, to svi znamo iz iskustva, i nije to nista lose vec sasvim normalan tijek, ljubav ostaje.. o zaljubljenosti sam pricala. i ja je jos uvijek osjecam, vec jaako dugo, ali osjecam i ljubav koja mi je bitnija, kao sto sam vec par *** rekla... ne zalim to izgubiti. kako ste dosli u situaciju da zivite zajedno mjesec dana, ako smijem pitati?
Top 10 Contributor
102 Odgovora

Mina je te potupno razumijem, ja sam u jednoj takvoj vezi...samo mi smo se i poljubili, i to je sve .Od zagrljaja i poljubaca dalje nismo išli...i dovoljno mi je i to, samo da ga imam kraj sebe.Želja postoji samo je sputavamo nekad ja, nekad on..jer strah da bi to pokarilo to što imamo postoji. Možda ne bi ,možda bi bilo tek tada to TO, ali strah postoji. Da li ćemo izdržati ne znam, ali da se trudimo, trudimo se uzasno, da ostanemo na tome kako je sada... Još jednom ne znam-ljudi smo, možda pokleknemo, ali se nadam da nećemo, jer nam je jako stalo da imamo jedno drugo u životu, pa bolje i ovako nego nikako-ne znam da li bi mogla podnijeti, da zbog jednog sex-a ga potpuno izgubim iz svoga života

Top 25 Contributor
25 Odgovora
DRAGE MOJE PONOVNO ZALJUBLJENE ! I ja sam jedna od vas....... sve je počelo prije osam mjeseci kad me nazvao ON, moja neprežaljena ljubav iz mladosti, pod izgovorom da je pogriješio broj, ha, ha..... od tada tipkamo si svakodnevno po nekoliko sati. Oboje smo svatko u svom braku. Stjecajem okolnosti, život nas je razdvojio.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jedna vrlo važna napomena: ne ženimo se svi iz istog razloga. Nije uvijek ljubav razlog za ulazak u brak. Ja svog muža volim kao osobu, on to zaslužuje, uz napomenu da nisam nikad bila zaljubljena u njega. Dobro funkcioniramo zajedno, uvažavamo se, sex vrlo dobar, izvana gledajući sve ok., ali.... ali..... ja sam cijelo vrijeme zaljubljena u drugog, u ovog koji me kontaktirao telefonom, kojeg sam jednom izgubila i ponovno našla !!! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dugo sam izbjegavala susret sa njim..... izbjegavala sam susret oči u oči.... ali i to se jednom moralo dogoditi.... i dogodio se nakon šest mjeseci tipkanja. Našu dugogodišnju platonsku ljubav pretvorili smo u stvarnu. ... bilo je bajkovito.... Bilo je tu svakakvih emocija... od ushićenosti zbog susreta nakon toliko godina, do suza zbog svega propuštenog. Odlučili smo da nećemo razarati svoje brakove, ali ćemo zato probati nadoknaditi koliko se nadoknaditi može. Oboje smo premašili pedesetu god. života..... imamo djecu i životne partnere koje ne želimo povrijediti. Oni nisu ništa krivi. .... ali, nas dvoje smo ponovno "s druge strane mjeseca", nas dvoje ponovno proživljavamo one propuštene dane mladosti.... zajedno, (ne)sretni i zaljubljeni.
Stranica:
1   2   3   4   5   >   »